Digitürk kanal değişiminde bekleme sorunu

cheer234

Hectopat
Digitürk'te sözleşme yeniledim ve DT-7103HD kodlu cihaz getirdiler. Aşağıdaki bahsettiğim durum oluyor. Bu sorun mu değil mi bilmiyorum. Aynı şeyi yaşayan var mı?:

Özellikle HD kanallar arasında geçiş yapınca, önce siyah bir ekran geliyor (sanırım bu normal), sonra kanal açılıyor ve yaklaşık 1 saniye donuk bir şekilde bekledikten sonra görüntü normal bir şekilde akıyor. O donma normal mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet konularda dolaşırken denk geldim. Bu sorun için 2 ay uğraştım. Elimde Digiturk 4K Sagem mevcut aynı sorunu bende yaşıyorum. Digiturk genel müdürlüğüne kadar çıktım. Sonunda sorunun kendilerinde olduğunu en kısa sürede yeni yazılım güncellemesi ile düzelteceklerini söylediler.

Digitürk'te sözleşme yeniledim ve DT-7103HD kodlu cihaz getirdiler. Aşağıdaki bahsettiğim durum oluyor. Bu sorun mu değil mi bilmiyorum. Aynı şeyi yaşayan var mı?:

Özellikle HD kanallar arasında geçiş yapınca, önce siyah bir ekran geliyor (sanırım bu normal), sonra kanal açılıyor ve yaklaşık 1 saniye donuk bir şekilde bekledikten sonra görüntü normal bir şekilde akıyor. O donma normal mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.
Sorun çözüldü. Yeni güncelleme geldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı