Digitürk sporun yıldızı alınır mı?

Ben aldım aylık faturalı olarak. Kurulum ücreti yok evde hali hazırda uydu bağlantısı var ise. Digiturk artık herkes gibi turksat kullanıyor ek çanak masrafı falan olmaz. Merkezi bi yerde değil iseniz yol ücreti çıkabilir 50tl falan.

trendyolda 1208 liraydı zam gelmediyse nays kart ile 1087 liraya alınabilir böylece.

Ben aldım aylık faturalı olarak. Kurulum ücreti yok evde hali hazırda uydu bağlantısı var ise. Digiturk artık herkes gibi turksat kullanıyor ek çanak masrafı falan olmaz. Merkezi bi yerde değil iseniz yol ücreti çıkabilir 50tl falan.

trendyolda 1208 liraydı zam gelmediyse nays kart ile 1087 liraya alınabilir böylece.
Nasıl yani nakit mi vereceğiz, anlamadım bunu tam olarak? Aylık ödeme ile iyi olur.

Nasıl yani nakit mi vereceğiz, anlamadım bunu tam olarak? Aylık ödeme ile iyi olur.
Dilerseniz digiturk’e normal faturalı üye olarak ay ay 109 ödeyebilirsiniz.

Veya Digiturk üzerinden kredi kartı ile 12 taksit alıp 109-109 ödeyebilirsiniz.

N11 üzerinden kredi kartı ile 1237 liraya alabilirsiniz. kartınıza site kaç taksit yapıyorsa o kadar olur, kart puanı geçiyorsa kullanabilirsiniz. kartınıza özel kampanya varsa almadan katılırsınız.

Trendyol üzerinden kredi kartı ile 1208 liraya alabilirsiniz. kartınıza site kaç taksit yapıyorsa aylık o kadar olur, kart puanı geçiyorsa kullanabilirsiniz. kartınıza özel kampanya varsa almadan katılırsınız.

İş bankası Nays üzerinden Trendyoldan alırsanız 1208 %10 ile 1087 olur ama peşin almış olursunuz.

Merhaba hocam, 4 gün önce sipariş verdim Sporun yıldızı paketi 109 TL'ye gelip kurdular müşteri temsilcisi bana dedi sporun yıldızı izleyeceksiniz içinde süper ligtir premierdir vesaire paket içeriğini anlattı tamam dedim telefonu kapattım 3 dakika sonra onay smsi geldi inceledim onay verdim geldiler. Hali hazırda uydu çanak anten sistemimiz vardı evimizde decoder bağladılar sözleşme ve taahhütname imzaladım işlemi tamamladılar
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi - Digiturk Spor Paketi
Ben burdan vermiştim dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Merhaba hocam, 4 gün önce sipariş verdim Sporun yıldızı paketi 109 TL'ye gelip kurdular müşteri temsilcisi bana dedi sporun yıldızı izleyeceksiniz içinde süper ligtir premierdir vesaire paket içeriğini anlattı tamam dedim telefonu kapattım 3 dakika sonra onay smsi geldi inceledim onay verdim geldiler. Hali hazırda uydu çanak anten sistemimiz vardı evimizde decoder bağladılar sözleşme ve taahhütname imzaladım işlemi tamamladılar
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi - Digiturk Spor Paketi
Ben burdan vermiştim dilerseniz inceleyebilirsiniz.
Sağ olun hocam. Ben de evime döndüğümde eğer iptv üzerinden yaparlarsa sipariş vereceğim. İyi seyirler.

Evet bugün itibariyle sona ermiş 209 TL sporun yıldızı paketi ancak 139 TL'ye kredi kartlı kalkınmada öncelikli sporun yıldızı paketi varmış ona da bakın derim

Evet bugün itibariyle sona ermiş 209 TL sporun yıldızı paketi ancak 139 TL'ye kredi kartlı kalkınmada öncelikli sporun yıldızı paketi varmış ona da bakın derim
Benim bulunduğum ilde yok. Vazgeçtim bu kadar paraya değmez diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı