Digitürk üye olduktan sonra süreç nasıl ilerliyor?

kbARDA

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Digitürk'ten Sporun Yıldızı paketine başvuru yaptım.(0212 473 73 77 numarasından.)
Numaramı aldılar paketi numaranıza tanımladık dediler. Ardından farklı bir numara aradı ve kurulum için tarih vermemizi söyledi. Bizde uygun olan tarihi verdik.
Ancak ilk yaptığım başvuruda temsilci bana kurulum yapılmadan önce beIN connecten yararlanabileceğimi ve tarafıma SMS ileteceklerini söylediler. Fakat bu SMS gelmedi. Sonra bir daha aradım. Farklı bir temsilci başvuru yapıldıktan sonra onay SMS'i gelmesi gerektiğini bildirdi. Onay SMS'i de gelmedi. Bu bir sıkıntı yaratır mı?

Digitürk çok sıkıntılı bir kere fiyat sormaya aradım adıma başvuru yapmışlar biraz sert bir şekilde gerekeni söyledim daha aramadılar bugün yine aradılar açmadım işportacı gibiler.

Digitürk çok sıkıntılı bir kere fiyat sormaya aradım adıma başvuru yapmışlar biraz sert bir şekilde gerekeni söyledim daha aramadılar bugün yine aradılar açmadım işportacı gibiler.

Edit şimdi yine aradılar fiyattan etkilenmeyin diye başvuru yapıyoruz dediler daha sert şekilde söyledim ve yüzüme kapattılar bilgi alacak olursanız 5 6 kere söyleyin sadece bilgi alacağım diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı