Digitürk üyelik iptali sonrası hala kanallar açık

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Digitürk üyeliğimi iptal ettirdim ama beinconnect'e hala girip film izleyebiliyorum. Niye böyle bir şey oldu, izlersem fatura falan gelir mi? (İnternet sitesinden, verilen uyduyu iade ettim, taahüt bedelini bile ödedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Digitürk bu affetmez normalde. İptal için faks zorunluluğu vardı devam ediyor mu bilmiyorum ama şunu anlamadım. Verilen uyduyu iade ettim derken uydu alıcısını mı iade ettin ortada cihaz yok kanal nasıl çıkıyor? Önceden izlemiş olduğun kanalları da açıyor mu? Yıllar önce cıne5 paralıydı sonra bedava oldu. Belki tek kanal açık ise özelliği kalmamıştır bir üst kanalı çıkmıştır.

Digitürk bu affetmez normalde. İptal için faks zorunluluğu vardı devam ediyor mu bilmiyorum ama şunu anlamadım. Verilen uyduyu iade ettim derken uydu alıcısını mı iade ettin ortada cihaz yok kanal nasıl çıkıyor? Önceden izlemiş olduğun kanalları da açıyor mu? Yıllar önce cıne5 paralıydı sonra bedava oldu. Belki tek kanal açık ise özelliği kalmamıştır bir üst kanalı çıkmıştır.
Dostum o moderatörün halt yemesi kanal filan yok ortada faks çekildi taahüt parası ödendi ben tarayıcı üzerinden yazdım dikkatlice okusaydın görürdün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı