Digitürk uydu ile beIN Connect bağlanır mı?

Ebubekir Solak

Hectopat
Yer
Belgique-Bruxelles
Merhaba arkadaşlar, beIN sports sezonluk maç paketine sahibim. Smart TV'den izleyebiliyorum ancak 720p oluyor en fazla, daha HD izlemek için Digitürk uydusu lazımmış. Digitürk uydusunu şimdi alsam beIN Connect'imi bağlayabiliyor muyum? Yoksa ilk başta Digitürk'le birliktemi almam gerekiyordu? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

beIN Connect aldıysanız internetten izlersiniz

Uydu yayını izlemek istiyorsanız Digitürk aboneliği bağlatmalısınız eve.
Digitürk abonesi olunca verilen kutudan uydu üzerinden TV'yi izlersiniz, kutuyu internete bağlayarak da beIN Connect uygulamasını kullanabilirsiniz

Kutu alınca beIN Connect daha HD olmaz, o uydu kablosu üzerinden izledikleri için daha net.

İlla daha net izliyim diyorsanız beIN Connect hesabınızda iade iptal imkanı varsa iptal edin ya da hesabı satın sonra Digitürk Spoun Yıldızı paketine üye olun. Digitürk üyelerine beIN Connect ücretsiz sunuluyor paketleri kapsamında.

@EmreCan3321 Reis ben taraftar paketi almayı düşünüyorum süreç ne oluyor eve gelip kurulum yapıyorlar mı biraz anlatabilir misin?

Sitesinden, 0212 473 73 77 veya başka yerden Taraftar paketine başvurdun diyelim onlar kurulum için sana bir gün veriyor yoğunluk olmazsa o zaman gelip sözleşmeyi imzalatıp cihazı bağlayıp gidiyorlar sen de izliyorsun.

Evinde şu an televizyon kanallarını sorunsuz izleyebiliyorsan uydudan gelen kablo ile, kurulum için çanak kutu vs için ücret gerekmiyor. Bayiye uzaksan yol ücreti çıkar 50 lira gibi belki.

Yaşadığın İl'e göre daha uygun fiyatlar olabilir bayide tabii ama genel fiyat şu an için Taraftar paketinde 89 lira

Ziraat Bankası'nın kampanyası da var

Sitesinden, 0212 473 73 77 veya başka yerden Taraftar paketine başvurdun diyelim onlar kurulum için sana bir gün veriyor yoğunluk olmazsa o zaman gelip sözleşmeyi imzalatıp cihazı bağlayıp gidiyorlar sen de izliyorsun.

Evinde şu an televizyon kanallarını sorunsuz izleyebiliyorsan uydudan gelen kablo ile, kurulum için çanak kutu vs için ücret gerekmiyor. Bayiye uzaksan yol ücreti çıkar 50 lira gibi belki.

Yaşadığın İl'e göre daha uygun fiyatlar olabilir bayide tabii ama genel fiyat şu an için Taraftar paketinde 89 lira

Ziraat Bankası'nın kampanyası da var
Teşekkür ederim anladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı