Dijital çizim ile ilgilenmek için tablet önerisi

SqruamDll

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba, dijital çizim ile uğraşmak istiyorum F/P ve kaliteli uzun kullanımda sorun çıkartmayan bir iPad lazım, öneride bulunursanız sevinirim.

Air 5. Kalemi de almanız gerekeceği için bütçe aşılıyor. Sorun olacaksa iPad 10'a düşüp kalemle beraber alırsınız ama onda birinci nesil kalem desteği olduğu için bağlayıp şarj etmesi sıkıntı oluyor.

Link atma şansın var mı? Bu konularda cahilim de Air ve ona uyumlu kalem lınkını.

Link atma şansın var mı? Bu konularda cahilim de Air ve ona uyumlu kalem lınkını.

Air 5:

Air 5 uyumlu kalem zam yemiş ama:

Bunun yerine alternatifim şöyleydi:

Orijinal olmayan kalemler de kullanabilirsiniz, daha ucuz oluyor fakat çizim için orijinal olanı almanız işinize yarar diye düşündüm.

Air 5:

Air 5 uyumlu kalem zam yemiş ama:

Bunun yerine alternatifim şöyleydi:

Orijinal olmayan kalemler de kullanabilirsiniz, daha ucuz oluyor fakat çizim için orijinal olanı almanız işinize yarar diye düşündüm.

Teşekkür ederim sizce bu nasıl çizim için?

Teşekkür ederim sizce bu nasıl çizim için?

2018 tableti. Eski. Uzun süre hiç götürmez çünkü güncelleme desteği olmaz. Ekranı biraz kötü olsa da en kötü iPad 9'a düşün.

2018 tableti. Eski. Uzun süre hiç götürmez çünkü güncelleme desteği olmaz. Ekranı biraz kötü olsa da en kötü iPad 9'a düşün.

Tamamdır yardımların için teşekkür ederim.

iPad 10. nesilde sadece kalem şarj olayı mı derti başka sorun yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı