Dijital madenciliğe yatırım yapmak güvenli mi?

Konuyla bir bilgim yok fakat tahminimi beyan etmek istiyorum.

Bence bu ilgi arttıkça sanal para biriminin değeri düşecek. Şahsen bizleri çalışmadan para kazanmaya çekiyorlarmış gibi gözüksede sadece belli başlı zamanlarda iyi para kazanan elemanlar çıkar görüşündeyim. Yani pek geleceği yok. Bence.

Ben en azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca düşme olacağın düşünmüyorum. Yıllar önceden insanlar özel kazıcı çiftliği kurup BTC kazıyordu. Ülkemizde de örneğini görmüştüm.

Bu kadar ilgi önceden görmemiş olabilir ama Bitcoin ve Altcoin piyasasında her zaman ilgilenenler vardı. Buna rağmen günümüzde Bitcoin'in fiyatı artmaya devam ettiğinden söylediğiniz nedenden dolayı düşme olacağını tahmin etmiyorum. Ama başka sorunlar nedeniyle ileride düşüş yaşanma ihtimali de var.

Konuyla bir bilgim yok fakat tahminimi beyan etmek istiyorum.

Bence bu ilgi arttıkça sanal para biriminin değeri düşecek. Şahsen bizleri çalışmadan para kazanmaya çekiyorlarmış gibi gözüksede sadece belli başlı zamanlarda iyi para kazanan elemanlar çıkar görüşündeyim. Yani pek geleceği yok. Bence.
Popüler olmadan önce de birileri ''geleceğin parası bitcoin'' dedi.
Aslında kazanan kazandı, 2009 yılında öylesine 27 dolar yatıran gencin milyon dolarları var ama bugün o şans kimse de yok...
Ama yine de böyle bir kazanma ihtimali var. Bitcoin halen değerli bir para birimi, uzun vadede kazandırıyor diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Noluyor ya? :D Konuyu etine kemiğine ayırmışsınız resmen.. :D
Cidden büyük bir saflık bendeki. Hiç bir yatırım yapmadım saf gibi o dönemde BTC'e. Şimdiki durumu ise aşağıda görüyorsunuz...

İlk işlem günü olan 12 Haziran Pazartesi BTC fiyatı 2.657,67 $ olarak geçiyor. Genel fiyatlar ise aşağıdaki gibi olmuş.

1608685893540.png
1608685999911.png
1608686173011.png
1608686190177.png
😣
1608686043016.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gözyaşlarım vin diesel ve paul walker misali gözümden ayrılıyor... şu konuya nereden rastgeldim tee 2023'te. Umarım girip kazanmıştır arkadaş :)

Yeni konular

Geri
Yukarı