Dijital Mahremiyet için En İyi VPN Sağlayıcıları

O sorunlu ve hantal VPN'den mi bahsediyorsunuz :D

Zaten soru sorulmuş, cevap alınır araştırılır daha iyi alternatifler bulunur bunlar sıkıntı değil. Öbür taraftan, ben hantal ve sorunlu ama ücretli ve datama saygılı VPN'leri (Proton veya IVPN bu kategoriye giriyorsa eğer) her türlü bedava VPN'lere tercih ederim. Sizce babasının hayrına mı bedava veriyorlar bu hizmeti? VPN konusunda bedava bir VPN'i bütün VPN'lerden üstün tuttuğunu belirten bir kimsenin bu konuda vereceği bilgi veya öneriler güvenilir olma durumunu kaybetmiştir.

Ücretsiz olarak hızlı ve güvenilir ne vardır ? Yaklaşık 5/MBps'lik işlemler yapıyorum fakat genelde düşürüyor çok fena. Gizlilik de çok aşırı olmasına gerek yok.

Ücretsiz VPN arayanlar Riseup'tan sasmasin. VPN servisleri dogal olarak hizli degil, ancak mahremiyet konusunda oldukca iyidir ve son derece guvenilirler.
ProtonVPN kullanıyorum ben ücretsiz VPN olarak. Bence ücretsiz VPN kullanmaya ısrar edenler Mullvad'a baksın, fiyatı çok makul ve memnun kalmıştım.

ProtonVPN kullanıyorum ben ücretsiz VPN olarak. Bence ücretsiz VPN kullanmaya ısrar edenler Mullvad'a baksın, fiyatı çok makul ve memnun kalmıştım.
Euro kuru uctu, herkes icin cok da uygun olmayabilir :/ Ama karsilayabilen de kesinlikle ucretlilerden edinsin, hayat kalitesini yukseltiyor.

Riseup'a guvenmemin nedeni Tor Projesi'nin yalnizca cok guvendikleri kisi ve kuruluslara verdikleri 'directory authority' sunucusu calistirma gorevini ustlenen 10 kisi ve kurulustan birisi olmasi.

Euro kuru uctu, herkes için cok da uygun olmayabilir :/ ama karsilayabilen de kesinlikle ucretlilerden edinsin, hayat kalitesini yukseltiyor.

Riseup'a guvenmemin nedeni tor Projesi'nin yalnizca cok guvendikleri kisi ve kuruluslara verdikleri 'directory authority' sunucusu calistirma gorevini ustlenen 10 kisi ve kurulustan birisi olmasi.
Riseup güzel, fakat benim için aşırı yavaş. Kullanamıyorum, ondan dolayı ProtonVPN'e karar verdim şimdilik.
@429723 CalyxVPN hakkında ne düşünüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı