Dijital para yorumlama

Darneluin

Kilopat
Yer
UK
Herkese iyi akşamlar,

Bu başlık altında grafiklerle birlikte istediğiniz dijital paraları yorumluyoruz. İstediğiniz dijital parayı konu altına yazarak yorumlarımızı bekleyiniz.

Not: Bu süreçte yaptığımız grafiklerde yatırımlar tavsiye değildir.

Ravencoin yükselir gibi bence. (Yatırım tavsiyesi değildir)

1633981613469.png

Şimdi uzun zamandır bende $DOGE'i takip ediyorum lakin şöyle bir durum var, çizdiğim trend grafiğinde kırılma noktası 13 ekimi gösteriyor. Grafik o dar alandan çıkarsa hedef 0.23 0.24 dolardan pump yapabilir.

1633981730248.png

Bu grafikte $DOGE'nin eski direnç noktaları buralara gelirse patlama yapacaktır, ilk önce 0.24$ buradan kurtulması gerekiyor, üsteki grafik gibi.

Bol şanslar, yatırım tavsiye değildir.

Selamlar dostum,

1633981929389.png

Evet grafiğini çizdim, 1 Ekimden itibaren yükseliş trendine girmiş, ama şu an sınırda o sınırı kırarsa aşağı doğru hedef 2366$ olur. Eğer bir atak gözlemlenirse hedefi 2800'e doğru gider.

Bu grafikler 4 saatlik incelemelerdir. Yatırım tavsiye değildir.

Bol şans.

İyi akşamlar dostum,

1633982219612.png

Evet RAVEN'ı uzun zamandır takip ediyorum, üst zamanlarından beri, 1 Ekimden bu yana ufak ufak yükseliş trendine girmiş evet ama dirençten aşağı doğru kırarsa 0.102$'a çarpar. Bu durumda yükseliş trendini uzatır. Umarım 0.107$ civarından yukarı sıçrar.

Yatırım tavsiye değildir.

Bol Şans.

Son düzenleme:
Ustam kendi fikrim var ama, Chz'yi yorumlayabilir misin? Başka kişilerin fikrini de merak ediyorum.

İyi geceler hocam hoş geldin.

1633987616116.png

Yani geniş bir trend seyrediyor, bu süreçte ekim ayının sonuna kadar direnci kırarsa 0.27$'a kadar gerileyebilir. Ama chz hafta sonları iş görür futbol takımlarının tokenlerine bağlı hareket ettiği için hafta sonuna kadar bir yükseliş beklenebilir. 8 Ekim ile 12 Ekim arası bir düşüş trendi mevcut. Hedef 036-0.38$ direnci herkes burayı bekliyor.

Bol Şans yatırım tavsiye değildir.

Selamlar tekrardan dostum,

1633987794406.png

$RAVEN trendi aşağı doğru kırdı.
Kripto paraların değerinin herhangi bir mantığa dayalı olduğunu sanıp grafik yorumlamak çok ama çok saçma. Tamamen manipülasyon ve list-delist gibi olaylara dayanıyor fiyat değişiklikleri. Şu kadar düşmüş, şu zaman şu kadar artacak falan hikaye.

Sadece grafik yorumluyoruz. İstediğiniz bir dijital para birimi varsa yorumlayalım. Elbette bu süreçte manipülasyon ve pump olayları mevcut biz olaya teknik açıdan bakıyoruz.

İlginiz için teşekkürler, iyi geceler.

Sadece grafik yorumluyoruz. İstediğiniz bir dijital para birimi varsa yorumlayalım. Elbette bu süreçte manipülasyon ve pump olayları mevcut biz olaya teknik açıdan bakıyoruz.

İlginiz için teşekkürler, iyi geceler.
Tekniği olmamasından bahsediyorum ben de. Shiba'nın bir günde %450 artacağını söyleyen birini bulabilir misin? Bulamazsın çünkü hiçbir şey tahmin edilemez durumda. Dolar ya da altın mı bu ki kararlara, piyasalara bakılıp yorum yapılsın? Her saniye on milyonlarca işlemin yapıldığı değişken bir piyasada hiçbir şey tahmin edilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı