Dijital platformda olmayan diziler ve filmler nasıl TV'de izlenir?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Televizyonda Netflix, BluTV gibi platformlarda yayınlanmayan dizi, filmleri nasıl izleyebilirim? Örneğin: Dexter, hannibal gibi.

Merhaba. Televizyonda Netflix, BluTV gibi platformlarda yayınlanmayan dizi, filmleri nasıl izleyebilirim? Örneğin: Dexter, hannibal gibi.
2 seçenek var, eğer hâlâ bazı kanallar arada sırada film kuşağı tarzı zamanlarda yayınlıyorsa o zamanları takip edip izleyebilirsin. Eğer yayından kalktıysa ve hiçbir yerde bulunmuyorsa bildiğim kadarıyla korsana mecbur kalırsın.

HDMI ile Laptop'unuz varsa bağlayabilirsiniz. ya da Android TV dönüştürücüler var link atabilirim isterseniz.
Yanlış anladım 😅
Ayrıca bahsettiğiniz dizi yazdığınız yerlerde yoksa dizi sitelerinden izleyebilirsiniz. Bu korsan değildir bence, ne de olsa izleyebileceğiniz tek yer orası.

Eğer hiçbir dijital ortam yayınlamıyorsa mecbur korsana başvurmalısın. Televizyonunda USB girişi varsa flash bellek ile indirip izleyebilirsin.

HDMI ile Laptop'unuz varsa bağlayabilirsiniz. Ya da Android TV dönüştürücüler var link atabilirim isterseniz.
Yanlış anladım 😅
Ayrıca bahsettiğiniz dizi yazdığınız yerlerde yoksa dizi sitelerinden izleyebilirsiniz. Bu korsan değildir bence, ne de olsa izleyebileceğiniz tek yer orası.

Hocam maalesef ne BluTV'de ne de Netflix'de. Yıllar önce cnbc-e de yayınlanıyordu şu anda hiçbir platformda yok acaba televizyonda, sitelerden vs. izlenebilir mi?

Hocam maalesef ne BluTV'de ne de Netflix'de. Yıllar önce cnbc-e de yayınlanıyordu şu anda hiçbir platformda yok acaba televizyonda, sitelerden vs. izlenebilir mi?

Hocam eğer televizyonunuzda Android TV özelliği varsa Google'dan izleyebilirsiniz tabii ki. Eğer yoksa dediğim gibi HDMI ile laptop bağlamanız veya harici Android TV almanız lazım.
Bu biraz üst düzey kalır ama sizin için daha ucuz bir şeyler araştırabilirim.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bende Android TV var fakat Google'dan izlerken takılma, donma vs. durumlar olur mu? Daha önce hiç denemedim TV tarayıcısından film-dizi izlemeyi.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bende Android TV var fakat Google'dan izlerken takılma, donma vs. durumlar olur mu? Daha önce hiç denemedim TV tarayıcısından film-dizi izlemeyi.
O kadarını bilemiyorum ama kalitesine bağlı. Eğer internetiniz iyiyse bir sıkıntı olmaz. Siz yine de bir deneyin, belki düşündüğünüzden daha olumlu bir sonuç alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı