Dijital resim baskısı için yazıcı tavsiyesi

Bütçe
5000

RebeLKilleR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X / Asus Prime B550M-A / G.Skill RipjawsV 32 GB (16x2) DDR4 3200 MHz CL16 / Samsung 990 Pro 1 TB / Lian Li Lancool III-X A-RGB / Cooler Master M2 Silent Pro 850 Watt +80 Silver / Arctic Liquid Freezer III 420mm A-RGB (Black) / Asus ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı / IT
Merhaba.

Evimde ve işletmemde (kırtasiye) kalın 2 tip ya da fotoğraf kağıdına yüksek çözünürlüklü/kaliteli baskılar alıp odama fotoğraf köşesi yapmak ve müşterilerimin bazı fotoğraf isteklerini karşılamak amaçlı bir yazıcı arıyorum.

Dijital resim yazıcısı diye geçiyor anladığım kadarıyla. Birçok farklı resim basan cihaz tipi var. Bana küçük çaplı basit bir cihaz gerekli. Günde 10 sayfa çıktı ancak alınır. O sebeple baskı hızının bile çok bir önemi yok. A3 boyutuna da ihtiyacım olduğunu zannetmiyorum ama yine de önerileriniz varsa A3 baskıya da önerilere açığım.

Kendi araştırdığım kadarıyla Canon ve Epson'un birçok tanklı resim baskısı yapan cihazları var fakat hangisi iyidir, hangisi kötüdür bilmiyorum.

İşletme üzerine alınacağı için bütçenin bir önemi yok. Ben şahsen model üzerinden fiyat araştırması yaparım.

Geri
Yukarı