Dijital video platformlarından dizi önerisi

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Her platforma sahibim. Saracak dizi arıyorum.

İzlediğim diziler:
  • Prison Break
  • Game of Thrones
  • Ragnarok
  • Breaking Bad
  • Better Call Saul
  • The Boys
Aklıma şu anlık bunlar geldi.

Westworld, True Detective 1. sezon, Fear The Walking Dead, Supernatural, Altered Carbon.

İzlemedim ama önerebileceğim dizilerden The Peripheral, Severance ve The Constantine var

The Last of Us dizisi de var fakat ben sevmediğim için fazla önermiyorum.
İzledim onu.

Squid Game'ya da la casa da papel izlemediyseniz önerebilirim onların dışında The Walking Dead var.
Onları da izledim.

Westworld, True Detective 1. sezon, Fear The Walking Dead, Supernatural, Altered Carbon.

İzlemedim ama önerebileceğim dizilerden The Peripheral, Severance ve The Constantine var
Hocam Supernatural çok uzunmuş izlenmeye değer mi.

İzledim onu.

Onları da izledim.
Supernatural, The Constantine tarzında doğa üstü, korku tarzında dizi arıyorsan American Horror Story, American Horror Stories, The Haunting Tepedeki Ev ve The Haunting Bly Malikânesi yapımlarına bakababilirsin.

Hocam Supernatural çok uzunmuş izlenmeye değer mi.
2 sezon izledim bayağı keyifli ama sezon olarak gerçekten uzun. Kısa hikaye ve mini dizi içeriği seviyorsan senlik değil. Az önceki mesajımda yazdığım dizilere bakabilirsin.

Supernatural, The Constantine tarzında doğa üstü, korku tarzında dizi arıyorsan American Horror Story, American Horror Stories, The Haunting Tepedeki Ev ve The Haunting Bly Malikânesi yapımlarına bakababilirsin.

2 sezon izledim bayağı keyifli ama sezon olarak gerçekten uzun. Kısa hikaye ve mini dizi içeriği seviyorsan senlik değil. Az önceki mesajımda yazdığım dizilere bakabilirsin.
Teşekkürler.

Son olarak ben de izlemedim ama Stephen King'in korku türünde önerdiği "Cabinet of Curiosities" adlı yapım var. Ona da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı