Dijital Windows 11 lisans anahtarı nereden alınabilir?

asani

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS laptop aldım oyun için kullanacağım, Windows 11 yüklememi önerdiler, siz ne dersiniz? Bu internetteki keyler ne kadar süre geçerli?
Bir de internetten 90-100TL arası fiyat var hangi siteler güvenilir biliyor musunuz, bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende FreeDOS cihaz aldım ama herhangi bir şekilde key satın almadım, eski geleneksel yöntemleri kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım güncellemeleri vs. alıyorum. 👿

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir. 😄

Arkadaşlar FreeDOS laptop aldım oyun için kullanacağım, Windows 11 yüklememi önerdiler, siz ne dersiniz? Bu internetteki keyler ne kadar süre geçerli?
Bir de internetten 90-100TL arası fiyat var hangi siteler güvenilir biliyor musunuz, bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

Saglam lisans adlı siteyi size önerebilirim ben değil de bir arkadaşım için kullanmıştık sorunsuz çalıştı mailinize lisans kod geliyor ve sadece aktif ediyorsunuz.

Home versiyonu almanızı öneririm Pro versiyona kıyasla daha performanslı çalışıyor.

10 un üzerinde key almışımdır bu siteden. Herhangi bir olumsuz durum yaşamadım.

Bu keylerin süresi ne kadar oluyor peki? Nekadar süre sonra yeniden almalıyız bir de Home ile Pro arasında ne fark var acaba?

Bu keylerin süresi ne kadar oluyor peki? Nekadar süre sonra yeniden almalıyız bir de Home ile Pro arasında ne fark var acaba?

Eğer Retail key alırsanız sınırsız diye biliyorum ve alırken Retail olmasına dikkat edin aldıktan sonra da test yapın eğer Retail değilse desteğe başvurun.

Geri
Yukarı