Dijital yayın platformu önerisi

LuNİZz 1989

Hectopat
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yetkili Servis (Xiaomi)
Arkadaşlar merhaba. Malum bina yöneticilerininde umursamazlığı yüzünden sık sık TV yayınlarımız kesiliyor. Genelde hep YouTube'dan canlı yayınları takip ettiğim için IP TV kullanmadım. İstediğim özellikler şunlar:
  • Ailemde her yaştan birey bulunduğu için Digitürk'teki yıldız dolu paketi gibi çocuk kanalları, spor kanalları film kanalları vs. olan bir paket lazım.
  • İnternetim Türk Telekom. Değiştirme şansım yok, yayınların donmaması lazım.
  • Yıllık ödeme şeklinde olursa çok iyi olur.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. Malum bina yöneticilerininde umursamazlığı yüzünden sık sık TV yayınlarımız kesiliyor. Genelde hep YouTube'dan canlı yayınları takip ettiğim için IP TV kullanmadım. İstediğim özellikler şunlar:
  • Ailemde her yaştan birey bulunduğu için Digitürk'teki yıldız dolu paketi gibi çocuk kanalları, spor kanalları film kanalları vs. olan bir paket lazım.
  • İnternetim Türk Telekom. Değiştirme şansım yok, yayınların donmaması lazım.
  • Yıllık ödeme şeklinde olursa çok iyi olur.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Netflix Disney+

Üstte atılan şekilde BluTV alın. Yanına da Prime Video alın şimdilik. Toplamda 18TL'ye mâl oluyor.

Çocuklar için de en mantıklısı Disney.

Spor kanalı için de S Sport olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam düzgün çalışan bir uygulaması vardı.

Prime Al hocam, epey zaman geçirirsiniz. Çok fazla kült film var, epey zaman geçirirsiniz. Zaten filmler ara sıra değişiyor.

Geri
Yukarı