Dikey ekran kartı destekli kasa önerisi

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Ekran kartımı dikey bir şekilde bağlıyabiliceğim Max 800TL fiyatında kasa arıyorum. Onun haricinde dikey ekran kartı aparatı da önerebilir misiniz? Ben GIGABYTE Aorus ac300w lite RGB kasasını buldum. Bunuda buldum. Kasaları kullanan veya hakkında bilgileri olan varsa bu kasalar nasıl yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Ön kısmı kapalı kasalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Ek olarak ısı değerlerini beğendiğim Dark Guardian RGB kasasını önerebilirim lakin içerisine ekran kartını dik monte edemezsiniz.

Ekran kartını dik monte etmek istiyorum. Onun dışında halihazırdaki kasamla idare ediyorum zaten. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda bulunan kasanızı modlamayı düşündünüz mü peki? Eğer modlayabilirim diyorsanız ve şu anki kasanızdan memnunsanız denenmeye değer diye düşünüyorum.

halihazırda kullandığım kasa mATX boyutlarında yeni bir kasa alıp ATX anakart almak istiyorum. Bu kasayıda hiç bozmadan bi r5 1600 işlemci alıp 2. bilgisayar yapmak istiyorum. Yeni aldığım kasada da dikey ekran kartı istiyorum.
Halihazırda bulunan kasanızı modlamayı düşündünüz mü peki? Eğer modlayabilirim diyorsanız ve şu anki kasanızdan memnunsanız denenmeye değer diye düşünüyorum.
Zalman N3 modeli var.
Kasa pek hoşuam gitmedi ama teşekkür ederim.

Geri
Yukarı