Dikey fare ile FPS oyunu verimli oynanır mı?

Birben

Hectopat
Makaleler
1
Uzun zamandır Counter Strike 1.6'da bayağı bir FPS kabiliyetim düştü. Acaba bunun büyük çoğunluğu dikey fareden mi kaynaklanıyor? Dikey fare ile FPS tarzı oyunlardan randıman alınabilinir mi yoksa benden mi kaynaklanıyor?

Arkadaşımda da dikey fare vardı o çizim için kullanıyordu. Bende merak ettim 1 hafta kullanmak için aldım arkadaşımdan fakat ne alışabildim nede ortopedik olarak hoş geldi. Uzmanlara göre olması gereken dikey. Fakat alışkanlıklar neticesinde dikey fare ile oyun oynamak zor. Eğer uzun süre kullanılırsa eninde sonunda alışılır. Fakat ani refleks gereken durumlarda dikey farenin etkili olduğunu söyleyemem.

Arkadaşımda da dikey fare vardı o çizim için kullanıyordu. Bende merak ettim 1 hafta kullanmak için aldım arkadaşımdan fakat ne alışabildim nede ortopedik olarak hoş geldi. Uzmanlara göre olması gereken dikey. Fakat alışkanlıklar neticesinde dikey fare ile oyun oynamak zor. Eğer uzun süre kullanılırsa eninde sonunda alışılır. Fakat ani refleks gereken durumlarda dikey farenin etkili olduğunu söyleyemem.
Evet ben de aldım ve pişman oldum. Hergeleden vazgeçemiyorum 100 lira bayıldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı