Dikey renkli çizgiler sonrası siyah ekran

Emir13

Hectopat
Merhaba az önce ekiple LoL oynuyorduk monitörde bir anda Full bir sekilde mavi kahverengi dikey cizgiler cikti daha sonra siyah ekran verdi. Gecen hafta da sadece siyah ekran vermisti sorun nedir?
  • FX4100.
  • 300W PSU.
  • 4 GB RAM.
  • Radeon HD4350.

Son düzenleyen: Moderatör:
%90 ekran kartınıza veya RAM'lerinize zarar vermişsiniz.
Çözüm öneriyorum RAM'leri çıkarın farklı bir RAM takın öyle deneyin eğer sıkıntı yine oluyorsa muhtemelen ekran kartı zarar görmüştür. @Emir13
İdareten oyun oynamayın ve PC'yi zorlamayın yoksa bu gidişle anakarta da zarar verebilirsiniz.
haydaaaa
Çözüm öneriyorum RAM'leri çıkarın farklı bir RAM takın öyle deneyin eğer sıkıntı yine oluyorsa muhtemelen ekran kartı zarar görmüştür. @Emir13
İdareten oyun oynamayın ve PC'yi zorlamayın yoksa bu gidişle anakarta da zarar verebilirsiniz.
eyvah
elimde ram yok bilgisayarcıya götürsem mi acaba ya götrürücem psu dada sorun var zaten
Ekran kartınızın chipset lehimleri bozulmuş bunu reballing adlı işlem ile yok edebilirsiniz ancak çok pahalı bir işlem olacağından önermem ve kartınız eski, benim eski PC'de AMD ATI Radeon HD 4870 X2 vardı aynı hata bende de vardı. Ben fırınlama ile kurtuluyordum ama 2-5 Ay'da bir daha yapıyordum.
Fırınlama=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 1 kere oldu bu genelde LoL'deyken ekran siyah oluyor sesler gidiyor sonra restart atmadan gitmiyor. Bu çizgi olayı 1 kere oldu onda da 1 saniye oldu sonra aynı siyah ekran sonra kapadım PC.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı