Dikiş alınırken acır mı?

Burak Gençoğlu

Centipat
Merhaba, sizlere sorum olacak. Benim ayak tırnaklarım çocukluğumdan beri bozuk. Jilet gibi tırnaklarım var 5 defa ameliyat oldum tırnak batması ile ilgili önceden 5-6 dikiş atılıyordu. Ben tekrar ameliyat oldum ama bu sefer tek tırnağa 20 dikiş atmışlar ve tırnak içinden çok korkuyorum sizce acır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sizlere sorum olacak. Benim ayak tırnaklarım çocukluğumdan beri bozuk. Jilet gibi tırnaklarım var 5 defa ameliyat oldum tırnak batması ile ilgili önceden 5-6 dikiş atılıyordu. Ben tekrar ameliyat oldum ama bu sefer tek tırnağa 20 dikiş atmışlar ve tırnak içinden çok korkuyorum sizce acır mı?
Korkutmak gibi olmasın ama kesinlikle acıtır.

Ben oldum ayakta tırnak batması vardı. Dikişin alınması dikişin yapılmasından daha az acıtmıştı.

Son düzenleme:
Dövme yaptırırken dövmeyi tekrar aldırmak gibidir. Ne kadar acıtır biliyor musun?
Cidden bilmiyorum ne kadar acır?
Korkutmak gibi olmasın ama kesinlikle acıtır.
Ne kadar acır?
BEn oldum ayakta tırnak batması vardı. Dikişin alınması dikişin yapılmasından daha az acıtmıştı.
Ben narkozlu girdim ameliyatı 2 saat sürdü o yüzden dikiş atarken'ki acıyı bilmiyorum ne kadar acımıştı sizde?

Korkutmak istemiyorum fakat geçen sene tırnak batması ameliyatı oldum. Dikiş açılırken ameliyattan daha fazla acı hissettim, 2 saniye sürdü. 2 saniyenin sonunda hiçbir şey kalmadı. Yani anlık bir acı, korkmanıza gerek yok.

Yok benimki de 4-6 dikişliydi ve alınırken hissetmemiştim bile.
Ama benim'ki 20 dikiş korkuyorum.
Dikişi bilmiyorum ama bacağım kesilmişti. Dikiş yerine zımba ile tutturmuşlardı, hiç unutmuyorum 6 tane zımba, çok kötüydü... 😫
Bilemiyorum bende çok korkuyorum daha önce dediğim gibi 5 defa oldum ama 5 veya 6 dikiş vardı ama şuanda 20 dikiş var parmağımda ve tırnak içinden atılmış durumda.

Geri
Yukarı