Dikkat edilmesine rağmen Discord 13 yaş altı diyerek hesabı devre dışı bıraktı

CosmoNova

Hectopat
Dün hesabımın Discord tarafından devre dışı bırakıldığının maili geldi. Söylenenleri yaparak Discord'a itiraz talebi oluşturdum çok dikkat ettim tam uymaya eğer kabul etmezler ise ne yapabilirim? Hani hem 13+'yım hem de bunu kanıtladım Discord'a fotoğraf atarak tekrar itiraz etme hakkım olur mu yoksa iğrenç Support'u hesabı sileceğiz mi der direkt. Eğer 13+ olmasam asla sorun etmezdim ama kanıtlamama rağmen hesabı açmazlarsa bana koyar.

İkinci bir sorum daha var: Serverımın tacını en yüksek yetkiye sahip kişi hesabım silindikten sonra alabilir mi benim onayımla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün hesabımın Discord tarafından devre dışı bırakıldığının maili geldi. Söylenenleri yaparak Discord'a itiraz talebi oluşturdum çok dikkat ettim tam uymaya eğer kabul etmezler ise ne yapabilirim? Hani hem 13+'yım hem de bunu kanıtladım Discord'a fotoğraf atarak tekrar itiraz etme hakkım olur mu yoksa iğrenç Support'u hesabı sileceğiz mi der direkt. Eğer 13+ olmasam asla sorun etmezdim ama kanıtlamama rağmen hesabı açmazlarsa bana koyar.

Discord moderatörleri deiğişik biraz iyisine gelirsen açar ama kötü bir mooderatöre denk gelirsen acımaz.

Orada dedikleri seyleri yapmana rağmen acmadılar mı(kimliğinin yanına nickini koy vs.)

1 gündür cevap gelmedi 14 gün içinde gelmezse... Neyse umarım gelir umutlu olsam daha iyi olur konuyu daha çok benimle aynı sorunu yaşayıp denilenler yapılınca açılır mı açılmaz mı sorusuna yanıt arayanlar olursa diye açtım. Forumda bulduğum konularda genelde yazılmamış işe yaradı mı yaramadı mı falan.

Hesap açıldı denilenler yapılıp request açınca sorun olmadan erişime açıldı hesap.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı