Dikkat! Yönetici Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeadlyCrime90

Kilopat
Arkadaşlar, bu bir sorun değildir, uyarı amaçlı bir konudur. Bazı yöneticiler son zamanlarda çoğu üyeleri engelliyor. Bunun bir nedeni yazım yanlışı, gülünç ve şaşırtıcı, bir sözcükte bile bir harfi bile yanlışsa beklemeden şıp diye sizi engelliyorlar. Bu yüzden yazdığınız yorumları iletileri 5 defa okuyup öyle gönderin, gönderdikten sonra bir yanlış gördünüzmü es geçmeyin hemen düzeltin, akıllı cep telefonunda yazarken bile dikkatli yazın (biliyorum zor bir şey ama şu an ben bunu akıllı cep telefonumdan yazıyorum), dediğim gibi yöneticiler hemen engeller. BlackBerry cep telefonu kullanıyorsanız "Ben BlackBerry cep telefonu kullanıyorum." diye belirtin, o zaman anlarlar ç, ı, ü gibi harfleri yazamıyor diye.

Arkadaşlar, kimseyi bir harfi veya kelimeyi yanlış yaptığı için cezalandırmıyoruz. Açılan tüm konularda neredeyse bunu söyler oldunuz. Artık sizlerin yüzünden diğer kullanıcılarımızın aklında kötü biri olarak anılıyoruz. Mesajlarınızı yazdıktan sonra 2 saniye kontrol etmek çok da zor değil. Bunu yaptığınızda, çok büyük Türkçe kurallarını çiğnediğinizi, kullanıcıların sizi anlamakta zorluk çektiğini de anlarsınız.

Daha cezanızın bitmesini bekleyemeden, ikinci bir hesap açıp bizi eleştiriyorsunuz. Bunu yaparken bile kurallara uymuyorsunuz. Çift hesap açmaktan 1 ay ceza aldınız. Tekrarı halinde süresiz olarak siteden uzaklaştırılacaksınız.

Şimdi bunu görünce bu arkadaş ve onun mesajını beğenenler utanmayacak mı ? Hepsine teker teker sormak istiyorum. @Yaşar Portakal @Birisi @Silinen üye Üyeleri engelliyoruz değil mi ?

ceza2JPG.JPG

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı