Dil bilgisi 10-15 günde biter mi?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Arkadaşlar, Dil Bilgisini kısa sürede tamamlamak istiyorum, aslında geçmişten gelen az çok cümlenin öğelerini biliyorum yapıyorum da çıkmış soruları ama dil bilgisi konularım eksik ve 0 diyebilirim.

10-15 günde bitirmem gerekli veya daha kısa sürede bunun yanında sosyal bitireceğim. İnternette benim hocam var onun 70 tane videosu var o işe yarar mı? Günlük 5 ila 8 saat arası çalışırım. Dil bilgisi için nasıl başlanmalı ve kitap alacağım ama ne alsam alsam diye düşünüyorum, önerisi olan var mı?

Bu oynatma listesinden başlarsam hızlı bitirir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gerçekten 5 günde bitirebilinirse yapmak istiyorum, nasıl başlamalıyım?

Hocam rüştü hoca var. Adam neredeyse sınavda çıkabilecek zor kelimelerin hepsini sana gösteriyor. Soru çözerken pratik yapıyorsunuz ben çok yararlı gördüm. Konu konu ilerleyip soru çözmek yerine o kanaldan uygulamalar yaparak konuları bitirmek daha mantıklı bence. Sonra soru ve denemelere geçersiniz. Günlük 5 6 saat verirseniz 2 haftada çok rahat bitirirsiniz bence.

15 günde biter mi bilmiyorum ama zamanında dershane hocam isterseniz 1 ayda bitirirsiniz demişti. 15 gün de demiş olabilir tam hatırlamıyorum. Şunu da eklemek gerekir ki konular bitebilir ama bol soru çözümü de lazım.

Geri
Yukarı