Dil bölümünün önü açık mı?

Bir dilci olarak tavsiyem, eğer uzun süredir dilci değilsen hiç girişme dile.
Ha eğer ortaokuldan beri merakın varsa, ve dil becerilerin iyiyse (oyundan, filmden öğrendim vb. değil, bunlar asla geçerli sebepler değildir) dil seçebilirsin.

Bir dilci olarak tavsiyem, eğer uzun süredir dilci değilsen hiç girişme dile.
Ha eğer ortaokuldan beri merakın varsa, ve dil becerilerin iyiyse (oyundan, filmden öğrendim vb. değil, bunlar asla geçerli sebepler değildir) dil seçebilirsin.
Ortaokul 6. Sınıftan beri ilgileniyorum. Muhteşem değilim ama iyiyim.

Kişiden kişiye bu değişir.

Bence önü gayet açık o yüzden de dil bölümü seçtim zaten.

Kendini geliştirmeye bakar diyeyim. İyi hoş İngilizce öğretmeni oldunuz diyelim bunla mı bitecek sadece İngilizce bir dilciye yeter mi bence yetmez.

Daha farklı diller İspanyolca, italyanca, Almanca, lehçe gibi farklı dillere de otomatik olarak yöneleceksiniz ki yanlı bilmiyorsan dil öğretmenliği bölümlerinde 2. dil olarak öğretmeninin bulunduğu farklı bir dili seçim imkanı tanıyorlar size.

İşte yurt dışına çıkarsın celta belgesi alırsın vs bayağı açık bence önü.

Kişiden kişiye bu değişir.

Bence önü gayet açık o yüzden de dil bölümü seçtim zaten.

Kendini geliştirmeye bakar diyeyim. İyi hoş İngilizce öğretmeni oldunuz diyelim bunla mı bitecek sadece İngilizce bir dilciye yeter mi bence yetmez.

Daha farklı diller İspanyolca, italyanca, Almanca, lehçe gibi farklı dillere de otomatik olarak yöneleceksiniz ki yanlı bilmiyorsan dil öğretmenliği bölümlerinde 2. dil olarak öğretmeninin bulunduğu farklı bir dili seçim imkanı tanıyorlar size.

İşte yurt dışına çıkarsın celta belgesi alırsın vs bayağı açık bence önü.
Aslında benim sorunum şimdi çeviri yapabilen saatler, maskeler falan çıktı, çıkmamışsa da yakında çıkar. O yüzden tercümanlık bitiyor gibi. Öğretmenlikde de atanma sorunu var. Kararsız kaldım.

Geri
Yukarı