Dilan Polat'ın tüm mal varlığına el konuldu

Biz içtiğimiz suyun yediğimiz ekmeğin giydiğimiz kıyafetin okuduğumuz kitabın vergisini ödüyorsak bunlarda yaptıklarının vergisini ödemeli 15 bin lira neki.
"Anne ben buna binmem bana enercii araba alll" Dilan Polat'ın Oğlu Milan "Ferrari'ye Binmek İstemiyorum" Diye İsyan Etti, Sosyal Medya Geçmişe Yolculuk Yaptı
Biz bir bilgisayarımız olsun şükredelim diyoruz kimi kardeşimiz montumuz ayakkabımız olsun ama çok pahalı olduğu için alamıyoruz deyip hıçkıra hıçkıra ağlasın bunun gibileride zevki sefa sürsün şatafat içinde yaşasın yok öyle bir olay. hükümetin ilk defa en doğru yaptığı olay sanırım bu. İyi yapmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"anne ben buna binmem bana enercii araba alll" Dilan Polat'ın Oğlu Milan "Ferrari'ye Binmek İstemiyorum" Diye İsyan Etti, Sosyal Medya Geçmişe Yolculuk Yaptı
Biz bir bilgisayarımız olsun şükredelim diyoruz kimi kardeşimiz montumuz ayakkabımız olsun ama çok pahalı olduğu için alamıyoruz deyip hıçkıra hıçkıra ağlasın bunun gibileride zevki sefa sürsün şatafat içinde yaşasın yok öyle bir olay. Hükümetin ilk defa en doğru yaptığı olay sanırım bu. İyi yapmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video 8 ay öncesi bir de şu an bu vatandaşlarımızın halini düşünemiyorum.

Bu video 8 ay öncesi bir de şu an bu vatandaşlarımızın halini düşünemiyorum.
Hocam genç kardeşimiz şu an ne durumda bilmiyorum ama ben halen doğru dürüst oyun bilgisayarı alamadım ufak tefek bir laptopta idare ediyorum ama gene de şükrediyorum bu kardeşimizi görüncede şükretmek en iyisi daha kötülerimizde var maalesef daha göremediğimiz insanlar var.

En çok da bu devirde baba olmak çok zor inanın babalarımız şu an ayı nasıl kapatacağız nasıl idare edeceğiz filan deyip kara kara düşünüyorlar.

Gereğinin yapılması için demek ki sosyal medyada afişe olunması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı