Dilekçe ile devamsızlık sildirme işlemi

Elarxe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Uzatmadan konuya. Gireyim benim babam kardiyolojik bir hastalık geçiriyor ve bugün hastane kontrolünde kendisinine eşlik ettim. Bu yüzden devamsızlık yaptım. Babam dilekçe yazacak fakat yarın dilekçeyi müdür yardımcısına ben vereceğim. Kabul eder mi? Babam ve annem okula gelemezler.

Merhaba. Uzatmadan konuya. Gireyim benim babam kardiyolojik bir hastalık geçiriyor ve bugün hastane kontrolünde kendisinine eşlik ettim. Bu yüzden devamsızlık yaptım. Babam dilekçe yazacak fakat yarın dilekçeyi müdür yardımcısına ben vereceğim. Kabul eder mi? Babam ve annem okula gelemezler.

Yarın müdüre götür annen veya baban dilekçe yazdı ise imza da atsınlar kabul ederler etmezlerse gelirler önemli değil yazsalar bile silinebiliyor.

Merhaba ben hocama yanlış değilsem 2 sene önce sorduğumda kabul etmemişti. Devamsızlık sildirme diye bir şey yok ayrıca özürsüz devamsızlığınız özürlü ye geçirilir. Bunun içinde velinizin gelmesi gerekmekte.

Merhaba ben hocama yanlış değilsem 2 sene önce sorduğumda kabul etmemişti. Devamsızlık sildirme diye bir şey yok ayrıca özürsüz devamsızlığınız özürlü ye geçirilir. Bunun içinde velinizin gelmesi gerekmekte.

Evet tamamen silinmiyor özürlüye atıyorlar ama ailesi dilekçe yazdıysa olur diye tahmin ediyorum olmaz ise velin gelir.

Aile talep ederse özürlüye çevirirler. Hatta benim dönemimde insiyatif alıp direkt devamsızlığımı "izinli" yapmıştı böylece 38 gün devamsızlıkta sınıfı geçmiştim.

Geri
Yukarı