Dinamik IP statik IP yapılabilir mi?

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Minecraft serveri açacağım. Arkadaşın da girebilmesi için statik IP lazımmış galiba. Dinamik IP statik IP dönüştürülebiliniyor mu yoksa VPN mi açayım?

5 Mbps upload var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos üzerinden ücretsiz sunucu açıp arkadaşınızla oynayabilirsiniz. 3-4 kişilik gruplar için gayet güzel bir sistem yapmışlar.

Plugin ekleyeceğim. Aternos'ta plugin eklemek işkence. Boxmining SW'si hazırlayacağım. Arada arkadaşlar helip baksın diye. Bir tane arkadaş var oda düzenlemeye yardım ediyor. Onunda girebilmesi için.

VPN işe yaramayabilir, özellikle port forwardinge izin vermeyen bir VPN kullanırsanız.
Serveo: expose local servers to the internet using SSH kullanın.

Nasıl halledebilirim oradan bir şey anlamadım çünkü.

Son düzenleme:
Nasıl halledebilirim oradan bir şey anlamadım çünkü.
ssh -R 25565:localhost:25565 serveo.net yaparak lokal ağdaki sunucunuzu yönlendirebilirsiniz, hangi domaine yönlendirdiği siz yazdıktan sonra verilir.
Eğer yukarıdaki çalışmazsa, şunu deneyin: ssh -R 80:localhost:25565 serveo.net

ssh -R 25565:localhost:25565 serveo.net yaparak lokal ağdaki sunucunuzu yönlendirebilirsiniz, hangi domaine yönlendirdiği siz yazdıktan sonra verilir.
Eğer yukarıdaki çalışmazsa, şunu deneyin: ssh -R 80:localhost:25565 serveo.net

Direk domainlerden anlamadığım için soruyorum. Muhtemelen haritayı ve pluginleri tek başıma ayarlıyacağım. Sonrasında VDS alınında artık halledeceğiz galiba :(

Yeni konular

Geri
Yukarı