Dinleyince gaza getiren müzikler

Metal sevenler için de dinlediğim tek metal şarkıyı bırakayım buraya:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Noluyor, forumu araplar bastı heralde.

forum elden gidiyor irtica geliyor.
Ben de ondan bahsediyorum ama tipik müslüman hareketi olarak hemen LGBT'ye falan sallayarak savunmaya geçiyor millet, neymiş Maneskin'miş :D. Adamlar gaza getiren şarkılar başlığının altına ilahi atıyorlar utanmasa ezan atacak gelmiş savunuyor bir de.

Tüm Metal Gear Rising: Revengeance müzikleri olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de ondan bahsediyorum ama tipik Müslüman hareketi olarak hemen LGBT'ye falan sallayarak savunmaya geçiyor millet, neymiş maneskin'miş :D. Adamlar gaza getiren şarkılar başlığının altına ilahi atıyorlar utanmasa ezan atacak gelmiş savunuyor bir de.

İlahide bass ve drum olur mu hani soruyorum yani ayrıca "aşırı" Müslüman falan da değilim de hangi ara savundum onu çözemedim zevklerimiz uymuyor ise konuşmayacaksın arkadaş ben senin dinlediğin ergen müziklere laf edip ayyy bu adam şöyle bilmem ne diye konuşma insanları dinlediği şeylerden yargılayacak isen seni asalak bir metalci diye yargılayabilirdim.

Son düzenleme:
Gaza gelip namaza falan mı gidiyorsun bununla
Keşke gitsem... Benim attığım "Fire Within" şarkısı, daha çok manevi bir hava katan şarkı. Manevi duyguları güçlendirir. Sözleri anlamana da gerek yok. Bu yüzden müzik ruhun gıdasıdır zaten. Ben böyle müzikler dinleyince kendimi çok iyi hissediyorum ve gaza geliyorum. Pokemon oynarken, ödev yaparken falan güzel oluyor.

Sami Yusuf bu konuda çok başarılı. İnsanı manevi olarak etkiliyor, iyi hissettiriyor ve işlerine odaklanıyor. Gaza getiriyor.

Son düzenleme:

Ben de ondan bahsediyorum ama tipik müslüman hareketi olarak hemen LGBT'ye falan sallayarak savunmaya geçiyor millet, neymiş Maneskin'miş :D. Adamlar gaza getiren şarkılar başlığının altına ilahi atıyorlar utanmasa ezan atacak gelmiş savunuyor bir de.
Senin mantığınla bu olur işte. Ne dedin ilahi dinleyen gaza gelip namaz kılar. O zaman Maneskin dinleyen gaza gelip eşcinsel olur ne bilim satanist müziklerle gaza gelen gider direkt kedi keser.

Senin mantığın böyle kötü işte. Ayrıca sen dine salladın sonuçta. Ne yaptığının farkına var yani.

Youtube'da "Epic Music" olarak aratın. Sonuçlarda çıkan tüm müzikler gaza getirir. Aşağıya birkaç örnek bırakıyorum:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı