Dinleyince gaza getiren müzikler

Senin mantığınla bu olur işte. Ne dedin ilahi dinleyen gaza gelip namaz kılar. O zaman maneskin dinleyen gaza gelip eş cinsel olur ne bileyim satanist müziklerle gaza gelen gider direkt kedi keser.

Senin mantığın böyle kötü işte. Ayrıca sen dine salladın sonuçta. Ne yaptığının farkına var yani.

Hocam ilahi olsa dediğini anlarım da oda değil beni böyle yargılaması çok yobaz bir de kendileri başkalarını "yobaz" olarak eleştiriyor.

İlahide bass ve drum olur mu hani soruyorum yani ayrıca "aşırı" Müslüman falan da değilim de hangi ara savundum onu çözemedim zevklerimiz uymuyor ise konuşmayacaksın arkadaş ben senin dinlediğin ergen müziklere laf edip ayyy bu adam şöyle bilmem ne diye konuşma insanları dinlediği şeylerden yargılayacak isen seni asalak bir metalci diye yargılayabilirdim.
Benim yazdığım sana değildi fakat üstüne alınmışsın, neden acaba diye bakayım dedim arapça şarkını gördüm. Zaten birkaç konu başlığında daha gördüm seni fikir açısından her şeyde tamamen ofsaytsın o yüzden seninle tartışmayacağım bu konuda.
Senin mantığınla bu olur işte. Ne dedin ilahi dinleyen gaza gelip namaz kılar. O zaman Maneskin dinleyen gaza gelip eşcinsel olur ne bilim satanist müziklerle gaza gelen gider direkt kedi keser.

Senin mantığın böyle kötü işte. Ayrıca sen dine salladın sonuçta. Ne yaptığının farkına var yani.
Benim mantığım değil konu, açılan başlık gaza getiren şarkılar ve siz artık arapça mıdır nedir ilahi ''gibi'' şarkılar atmışsınız. Konunun gaza getiren şarkıdan çıkıp başka yerlere gittiğini düşünüyorum. Buraya biri çıkıp ninni atsa yine aynı şeyi söylerdim. Son olarak dine değil, o dinin tipik mensuplarına salladım :).

Benim yazdığım sana değildi fakat üstüne alınmışsın, neden acaba diye bakayım dedim arapça şarkını gördüm. Zaten birkaç konu başlığında daha gördüm seni fikir açısından her şeyde tamamen ofsaytsın o yüzden seninle tartışmayacağım bu konuda.

Benim mantığım değil konu, açılan başlık gaza getiren şarkılar ve siz artık arapça mıdır nedir ilahi ''gibi'' şarkılar atmışsınız. Konunun gaza getiren şarkıdan çıkıp başka yerlere gittiğini düşünüyorum. Buraya biri çıkıp ninni atsa yine aynı şeyi söylerdim. Son olarak dine değil, o dinin tipik mensuplarına salladım :).
Soylemezsiniz bence. Ayrica her turlu muzik insani gaza getirebilir. Sizin gercekten mantiginiz, olaylara bakis aciniz bayagi cok kotu.

Benim yazdığım sana değildi fakat üstüne alınmışsın, neden acaba diye bakayım dedim Arapça şarkını gördüm. Zaten birkaç konu başlığında daha gördüm seni fikir açısından her şeyde tamamen ofsaytsın o yüzden seninle tartışmayacağım bu konuda.

Benim mantığım değil konu, açılan başlık gaza getiren şarkılar ve siz artık Arapça mıdır nedir ilahi "gibi" şarkılar atmışsınız. Konunun gaza getiren şarkıdan çıkıp başka yerlere gittiğini düşünüyorum. Buraya biri çıkıp ninni atsa yine aynı şeyi söylerdim. Son olarak dine değil, o dinin tipik mensuplarına salladım :).

Zevklerimiz uymuyor ise mızmızlanmayacaksın birader fikir açısından tartıştığım kişilerin zihin sevyesi oda sıcaklığını geçmediği için beni yanlış anlıyorlar yapacak hiçbirşeyim yok.

Edit: Ayrıca konuyu açan kişi bildiğin ilahi atmış ve ona laf etmeyi unutmuşsunuz 😁

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı