Çözüldü DirectX 11 oyunlarda çökme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ne zaman DirectX 11 olan bir oyun oynasam çökme yaşıyorum. Örneğin Rainbow Six: Siege oyununda Vulkan ile oynarsam hiçbir problem yok; normal olarak girersem (DirectX 11 ile) oyun yaklaşık 10 dakika içinde çöküyor. Witcher 3 girdim, aynı şekilde 10 dakikada çöktü. Dün sırf bu yüzden sisteme format attım çünkü kesin bir sonuç çıkmadı. Şu an problemler hala devam ediyor. Sizce eski bir sürücü kurup denemeli miyim?

Ekran kartım: NVIDIA 2060 Super (465.89 sürücüsünü kullanıyorum.)

Çözüm
Attığınız bölümden indirdim ve bende daha yeni sürümü olduğunu söyledi.
Merhabalar, sorunun çözümünü uzun uğraşlar sonucu buldum. Ekran kartı sürücüsünü DDU aracılığıyla sildim ve daha eski bir versiyonu olan 460.79 sürümünü kurdum. Şu ana kadar her şey düzgün çalıştı. Galiba yeni sürücülerde sıkıntı var. NVIDIA'nın acilen buna bir çözüm bulması gerekiyor. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa benim yaptığım çözüm yöntemini deneyebilirler. Bu konu hakkında NVIDIA'ya nasıl ulaşabilirim?
Attığınız bölümden indirdim ve bende daha yeni sürümü olduğunu söyledi.
Merhabalar, sorunun çözümünü uzun uğraşlar sonucu buldum. Ekran kartı sürücüsünü DDU aracılığıyla sildim ve daha eski bir versiyonu olan 460.79 sürümünü kurdum. Şu ana kadar her şey düzgün çalıştı. Galiba yeni sürücülerde sıkıntı var. NVIDIA'nın acilen buna bir çözüm bulması gerekiyor. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa benim yaptığım çözüm yöntemini deneyebilirler. Bu konu hakkında NVIDIA'ya nasıl ulaşabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm

Geri
Yukarı