DirectX kurulumunda "an internal System error occurred" hatası

• Konuyu başlatan Mertau
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 925

Mertau

Hectopat
İşlemci
5600X
Yandex hata dosyasını diske yükledim.
Don't Starve Together oynamaya çalıştığımda DirectX kurma kısmı gelince Steam vb. crash veriyor DirectX kurulamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
DirectX'i aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun.

Olmazsa bunu kurmayı deneyin.

Kurulum başarılı gerçekleşecek olursa oyunun kurulu olduğu konuma gidin ve installscript_new.vdf dosyasını bir yere yedekledikten sonra tamamen silin. Steam'i yeniden başlatıp oyuna girmeyi deneyin.

Dün denemiştim sanırım ama bir daha deneyeyim üstteki olmamıştı alttakini deniyorum.

Olmadı maalesef yine.
İlk defa çalışıtırlmak için hazırlanıyor Microsoft DirectX(1/1) Dont Starve Başlatılmaya Hazırlanılıyor kısmı gelince geri kapanıyor.

Kaldırdım oynaya bastım yine ilk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor DirectX kısmı geliyor sonrasında Steam yanıt vermiyor kapanıyor.

Kestirmeden sorunu hallederiz diye düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Aynı sorunu Windows'ta yeni bir kullanıcı profili oluşturduğunuzda da yaşıyor musunuz? Bazıları kurulum dosyasını standart Belgelerim klasörü yerine C:/kullanıcı/isim klasöründen başlatınca bu sorunu yaşadığını belirtmiş.

@Bora Dere

Size zahmet olmazsa raporlara göz atabilir misiniz?

Kestirmeden sorunu hallederiz diye düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Aynı sorunu Windows'ta yeni bir kullanıcı profili oluşturduğunuzda da yaşıyor musunuz? Bazıları kurulum dosyasını standart Belgelerim klasörü yerine C:/kullanıcı/isim klasöründen başlatınca bu sorunu yaşadığını belirtmiş.

@Bora Dere

Size zahmet olmazsa raporlara göz atabilir misiniz?
Yeni kullanıcı profili oluşturmayı denemedim. Bunun için yeni bir profile geçmem gerekir mi ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı