DirectX tanı - ses kartı bulunamadı

Ses geliyorsa sıkıntı yok. Dxdiag aracının "İşlemci: YOK" gösterdiği zamanları da biliyorum :) Anakartınızın üzerindeki dahili ses kartını tanımamıştır. Ancak bu işletim sisteminin ses kartını tanımadığını göstermiyor, bilginiz olsun.

Ses geliyorsa sıkıntı yok. Dxdiag aracının "İşlemci: YOK" gösterdiği zamanları da biliyorum :) Anakartınızın üzerindeki dahili ses kartını tanımamıştır. Ancak bu işletim sisteminin ses kartını tanımadığını göstermiyor, bilginiz olsun.
Ses gelmiyor. Ses driverlarını bulamadım. Ayrıntılara dxdiag dan bakayım dedim ama orada da bir şey yok bu yüzden sordum. Sizce ne yapmalıyım?

TAM çip adı yazmıyor. Realtek Azalia CODEC (6-channel) yazmakta. Bu durumda bu sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz:

TAM çip adı yazmıyor. Realtek Azalia CODEC (6-channel) yazmakta. Bu durumda bu sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz:

Gönderdiğinizi indirdim ama bir sürü dosya var hangisi olduğunu nerden bileceğim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı