Direksiyon seti kendi kendine dönüyor

Laurenn1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bugün g29 direksiyon seti aldım ve kurdum ETS 2'de kullandım hiç sorunu yok fakat Forza4 için almıştım ama Forza'da nedense çok çevirmediğim zaman sorun olmuyor ama virajlara girerken kendi kendine sağa sola kırıp dönüyor. Çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, bugün g29 direksiyon seti aldım ve kurdum ETS 2'de kullandım hiç sorunu yok fakat Forza4 için almıştım ama Forza'da nedense çok çevirmediğim zaman sorun olmuyor ama virajlara girerken kendi kendine sağa sola kırıp dönüyor. Çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.
FFB açıksa yapar. Force feedback. Kapatırsanız sorununuz çözülür.

Forza'nın direksiyon açısı düşük olduğu için yapıyor, Logitech'in yazılımından Forza için ayar yapmanız lazım.

Doğru ayarları nereden bulabilirim?

FFB nereden kapatabilirim?
Valla yerini hatırlamıyorum. PC'de yüklüde değil. Videolardan bakmanız daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı