Rehber Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Kardeşim hala kullanıyormusun seti

rehber için teşekkür ederim. xbox one için sadece g920 mi var?
Hayır G923'ün XBOX/PC sürümü var. Ayrıca Thrustmaster tarafında TMX, TMX Pro, TX Leather gibi setler de XBOX/PC uyumludur. Fanatec'lerde de XBOX uyumu vardır.

DFGT'yi fişe bağlamadan (Force Feedback özelliği çalışmadan) kullanıyorum. Böyle daha zevkli oluyor. VAG grubu direksiyonu gibi

2500 TL ye hangi direksiyon setini önerirsiniz ? 2.el.
Şu an düzgün DFGT alınabilir gibi. Ancak biraz daha arttırarak G27 de alabilirsiniz aradaki fiyat farkına değecek farklar var.

DFGT'yi fişe bağlamadan (Force Feedback özelliği çalışmadan) kullanıyorum. Böyle daha zevkli oluyor. VAG grubu direksiyonu gibi
Aslında yazılımını yükleyip FFB'yi kapatarak da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Ancak bu şekilde de bir sıkıntı yoksa yollarda sürmeye devam.

Hocam V902 nasıldır fiyatlar uçtu 2. elde ne G25 ne de 27 var sizce alınır mı? Eğer alırsam ne gibi hatalar olur dediğiniz yay genleşir mi mesela?

Hocam V902 nasıldır fiyatlar uçtu 2. elde ne G25 ne de 27 var sizce alınır mı? Eğer alırsam ne gibi hatalar olur dediğiniz yay genleşir mi mesela?
Kesinlikle V902 önermiyorum. Onun yerine DFGT alsanız çok daha iyi hissiyata sahip olacaktır.

merhaba.bu konuyu okumam çok faydalı oldu.
demek ki dişli sistem ile kayışlı sitem arasında fark yok gibi.
benim DFGT yarış esnasında çok az döndürme yaparken dişleri duyuyorum.
kayışlı sistem de bu dişli duyma olayı yok,
fakat sonuçta kayışın üzerinde olduğu dişli sistem var.
benim anladığım kayışlı direksiyon sadece dişli sesin duyulmasını engelliyor.
hassas direksiyon çevirmelerinde dişli den dolayı rahat sürüş sağlamıyor.
bu konuya denk gelmem çok iyi oldu.bu bilgiler için teşekkür ederim.
elimde çalışan bir direksiyon var.
boş yere farklı olacak sanarak kayışlı sisteme geçmeye gerek kalmadı.
olacak ise de direct drive olacak. T300 ü almaktansa ,(T300 veya diğer kayışlı sistemlere hiç uçuk paralar vermeye gerek yok)
moza R5 bütçeyi zorlayarak alınacak tek seçenek gibi.
bütçe yok ise de, kayışlı alıp hayal kırıklığı yaşamaya gerek yok.
güncel, dişli sistem direksiyon almak en mantıklısı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…