Direksiyon seti tavsiyesi

F1 de bir kariyer yani liglerdeki yarışlara girecekseniz T300RS alınır veya simcade oynamak istiyorsanız G29 bile işinizi görür SIM racing ile uğraşacaksanız ileride Fanatec ürünlerine geçmeniz gerekir.

Yani evet daha cok tek takilicam. En fazla yapacagim sey arkadaslarimla Forza, Asseto gibi oyunlarda 2 3 kisi takilmak olur.

Yani evet daha cok tek takilicam. En fazla yapacagim şey arkadaslarimla Forza, asseto gibi oyunlarda 2 3 kisi takilmak olur.

O zaman dediğim gibi G29 bile size yeter ama bütçe sıkıntınız olmadığı için T300RS alabilirsiniz daha çok keyif almak için.

Yani evet daha cok tek takilicam. En fazla yapacagim şey arkadaslarimla Forza, asseto gibi oyunlarda 2 3 kisi takilmak olur.

T300'ler sıkıntılı ama bir forumda bunun için biri konu açmış oradan bakabilirsiniz

O zaman dediğim gibi G29 bile size yeter ama bütçe sıkıntınız olmadığı için T300RS alabilirsiniz daha çok keyif almak için.

T300'ler sıkıntılı ama bir forumda bunun için biri konu açmış oradan bakabilirsiniz

G29 daha mi iyi olur acaba?

G29 daha mi iyi olur acaba?

G29 bana göre çocukça hissiyatı falan Thrustmaster şu anda giriş seviyesi için kaliteli bir marka eğer paranız varsa Thrustmaster almanız daha iyi olacaktır ek olarak G29'larda pedallarda çok sorun çıkıyor neredeyse hepsinde oluyor ilerleyen zamanlarda T300 de ısınıyor ve başka sorunları da var T300RS alınabilir ben ek olarak vites sevmiyorum genellikle simrace ile uğraştığım için gerek de olmuyor ama siz isterseniz eklenebilir.

Geri
Yukarı