Direksiyon seti tavsiyesi

efe242

Picopat
900 derece açılı vitesli direksiyon seti arıyorum. Hangi marka model önerirsiniz? Ve şu an Shifter dahil G29 13K bandında sizce eder mi alınır mı?

Üstüne ekleyip dediğiniz şey G29'un yarı fiyatından da fazla fiyat eklemek oluyor. Üstüne eklemek 1-1,5k civarı olur sizin dediğiniz şey parayı basın bunu alın demeye geliyor. Muhtemelen konu sahibinin o kadar bütçesi o ürünü sorardı.
Bütçe yazılmamış bende öneri verdim G29'unda alınabileceğini söyledim. Thrustmasteri ise bütçe sıkıntısı yoksa alınır dedim üstüne eklemek derken o anlamda.

G29 iyidir F/P ama üstüne ekleyip Thrustmaster almak çok daha mantıklı bütçe sıkıntısı yoksa Thrustmaster T300 RS GT Edition TM-RW4160681 Yarış Direksiyonu Seti - incehesap.com

Bende G29 kullanıyorum memnunum direksiyonun simidi hissiyatı vs. güzel tek sıkıntısı oyunda kaza falan yaptığınızda fena ses geliyor ama ETS falan oynuyorsanız muhtemelen bir şey olmaz.

Hocam önerdiğiniz seti araştırdım çok kaliteli ama bütçemi fena aşıyor ve set için o kadar para verilir mi emin olamadım ama teşekkür ederim sanırım 6 taksite bölüp G29 alacağım😅.

Geri
Yukarı