Direksiyon setinin direksiyonuna baska marka pedal seti takılır mı?

hsyn_8118

Femtopat
Daha fazla  
Bir direksiyon seti aldim ve 2 pedalli, pedal seti kabloyla direksiyona bagli. Onun yerine 3 pedalli pedal seti alip taksam oyun oynarken sorun olur mu?

Çalışmaz. Daha 2 snoopynin bağlantısı bile birbiriyle uyumsuz.

3 pedalli dediğiniz pedalin modeli ne? Zaten 3. Pedal çalışmayacaktır ama kalan 2 pedal de çalışmaz çünkü snoopy tek eksene veriyor fren ve gazı.

Çalışmaz. Daha 2 snoopynin bağlantısı bile birbiriyle uyumsuz.

3 pedalli dediğiniz pedalin modeli ne? Zaten 3. pedal çalışmayacaktır ama kalan 2 pedal de çalışmaz çünkü snoopy tek eksene veriyor fren ve gazı.

Hocam soketi uydurursanız çalışır yani? Kullanmışlığım var. 3D baskı pedalı bağlantısını olması gerektiği gibi yapıp Snopy V19 da kullandım. 3. pedal çalışmayacaktır dediğimde konu sahibi zaten 2 pedal kullanacağım demiş. Beğenmedim atmanıza anlam veremedim...

Hocam soketi uydurursanız çalışır yani? Kullanmışlığım var. 3D baskı pedalı bağlantısını olması gerektiği gibi yapıp Snopy V19 da kullandım. 3. pedal çalışmayacaktır dediğimde konu sahibi zaten 2 pedal kullanacağım demiş. Beğenmedim atmanıza anlam veremedim...
Pedalin içindeki potansiyometrelerin kökünü söküp değiştirirsen, diğeriyle birbirine bağlarsan zaten çalışır. KS yukarıda etherneti uydursam diye yazmış. Konu sahibinin az önce bir mesajı daha vardı burada 3. pedalle ilgili ama şuan yok bir de. Yapılacak işlemin farkında değil o.

Yeni konular

Geri
Yukarı