Direksiyon setleri neden bu kadar pahalı?

Bunun ben de farkındayım. Ekonomiyi savunmadım. Demek istediğim bu direksiyon setlerinde ayrı bir işçilik mi var, kullanılan malzemeden mi kaynaklı vs.
G29 ve Thrustmaster T300 den örnek vereyim. G29 çarklı diğeri kayışlı. Kayışlı olanın hissiyatı daha iyi ve çarklıya göre arıza verme şansı daha az. Hem T300 profosyonellik için G29 normal eğlence için.

Bunun ben de farkındayım. Ekonomiyi savunmadım. Demek istediğim bu direksiyon setlerinde ayrı bir işçilik mi var, kullanılan malzemeden mi kaynaklı vs.
Piyasada bulunan modellerin fiyatlarını ben de anlamış değilim. Hadi Direct Drive sistemde koskoca CNC tezgahında çalışan motor kullanılıyor. Ama bu hazır sistemlerde 12V küçücük motor ve sürücü olmasına rağmen bu fiaytta olmasını anlamıyorumç

Piyasada bulunan modellerin fiyatlarını ben de anlamış değilim. Hadi Direct Drive sistemde koskoca CNC tezgahında çalışan motor kullanılıyor. Ama bu hazır sistemlerde 12V küçücük motor ve sürücü olmasına rağmen bu fiaytta olmasını anlamıyorumç
Benim de tam olarak takıldığım nokta bu. Bilgisayar alırken ekran kartına parayı basıp "ekran kartı sonuçta" diyebiliyoruz ama aynı hissiyat direksiyon seti için oluşmuyor. Bu tuhafıma gitti.

G29 ve Thrustmaster T300'den örnek vereyim. G29 çarklı diğeri kayışlı. Kayışlı olanın hissiyatı daha iyi ve çarklıya göre arıza verme şansı daha az. Hem T300 profosyonellik için G29 normal eğlence için.

T300 RS GT sahibiyim. G29 deneyimledim. Rezalet ötesi.
T300 RS GT profesyonel'den önceki en iyisi diye biliyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı