Konsollar direksiyon seti konusunda çok seçici ama direkt olarak uyumlu modellerle de çok stabil çalışıyor. Hiç bir sorun yaşamazsınız güzel tercih olur. Sanıyorum o ürün fiyatına sıfır alabileceğiniz daha iyi bir alternatif de yok.

Forza Motorsport için görüşleriniz nasıl? FM7'ye göre önden kaymayı çok daha fazla hissediyorum ben.

Forza Motorsport için görüşleriniz nasıl? FM7'ye göre önden kaymayı çok daha fazla hissediyorum ben.
Araçlar yol tutuşunu hiç kaybetmiyor, yoldan çıkarmak için ciddi uğraşmak gerekiyor dolayısıyla önden çok kayıyormuş gibi bir his oluyor. Uzun süre oynayınca alışılıyor ama kesinlikle revizyon görmesi lazım. Çıktığında gamepass’de ücretsiz diye oynadım biraz ama kol ile oynansın diye çok uğraşmışlar gibi hissettim. Daha çok gelişmesi lazım, üç ekran ve vr ayarı bile yok, ki indi firmaların oyunlarında bile olan özellikler, tüm bütçe ve parayı araç lisanslarına gömmüşler sanki.

Elinize sağlık çok güzel ve detaylı bir rehber olmuş. 5 yıl kadar önce G29 ile simracinge başlamış ve pandemi zamanı bırakmıştım. Şimdi Ts-pc ile tekrardan bebek adimlariyla giriş yapmaya çalışıyorum. Bu rehber adımlarımı hızlandırmada oldukça faydalı olacak.

Logitechlerin çıkarttığı sesler beni baya rahatsız etmişti. Thrustmastera kayışlıya geçtim.

Eğer çıkan ses sizi rahatsız etmiyorsa tercih edilebilir ama kişiden kişiye değişir.

Rehber harika olmuş.

Ben hayatımda ilk kez böyle kısa(!) bir yazı görüyorum.
Çok iyi olmuş. Elinize emeğinize sağlık.
T300 RS GT sahibiyim. Böyle bir rehberi okumasına rağmen aklında soru işareti olan varsa sorularınızı yanıtlayabilirim.

Ülkeye logitech g pro serisi bir gelse, onu çok merak ediyorum logitech'in ilk dd sistemli direksiyonu çünkü. Yabancı incelemelerde olumlu yorumlar gördüm.

Çok detaylı ve çok güzel olmuş

Ülkeye logitech g pro serisi bir gelse, onu çok merak ediyorum logitech'in ilk dd sistemli direksiyonu çünkü. Yabancı incelemelerde olumlu yorumlar gördüm.
Sadece siteden satış olacak ülke satıcılarına gelmeyecek diye biliyorum. Siteden satış ciddi vergiler demek bizim için tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…