Direksiyon Sınavı İçin Tavsiyeler

aeroxd

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
grafiker
Merhaba, yarın direksiyon sınavına gireceğim. Aklımda birkaç soru var sadece onları sormak istedim. Bilenleriniz varsa cevaplarsa çok sevinirim.
  1. Örneğin L park alanına gidiyorum ve önümde 2 kişilik sıra var duracağım, bu duruşta sağ sinyal vermeli miyim? Yoksa normal bir şekilde durmalı mıyım?
  2. Bu L parkta sıra bekleme, paralel parkta sıra bekleme vb. gibi durumlarda geçen süre 30 dakikalık zaman sınırında hesaplanıyor mu yoksa beklerken geçen süreyi düşüyorlar mı?
  3. Sinyalleri unutmamak için ne yapmam lazım? Sinyal harici diğer hiçbir şeyde problemim yok.

Sinyallik bir sorunum yok benim ama sanki gerektiği yerde vermiyormuşum gibi hissediyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur benim de pazar günü.

Merhaba, yarın direksiyon sınavına gireceğim. Aklımda birkaç soru var sadece onları sormak istedim. Bilenleriniz varsa cevaplarsa çok sevinirim.
  1. Örneğin l park alanına gidiyorum ve önümde 2 kişilik sıra var duracağım, bu duruşta sağ sinyal vermeli miyim? Yoksa normal bir şekilde durmalı mıyım?
  2. Bu l parkta sıra bekleme, paralel parkta sıra bekleme vb. gibi durumlarda geçen süre 30 dakikalık zaman sınırında hesaplanıyor mu yoksa beklerken geçen süreyi düşüyorlar mı?
  3. Sinyalleri unutmamak için ne yapmam lazım? Sinyal harici diğer hiçbir şeyde problemim yok.

Heyecanlanma direksiyonu sıkı tutma içinden şarkı söyleyebilirsin sinyali de nasıl unutuyorsunuz anlamıyorum ama içinden sinyal diye tekrar et veya yolu ezberle sinyal vereceğin zamanları ezberle.

Heyecanlanma direksiyonu sıkı tutma içinden şarkı söyleyebilirsin sinyali de nasıl unutuyorsunuz anlamıyorum ama içinden sinyal diye tekrar et veya yolu ezberle sinyal vereceğin zamanları ezberle.
Daha çok parkur alanında unutuyorum. Parkura giderken ki güzergahlarda unutmuyorum.
1. sorduğum sorunun cevabını biliyorsanız verebilir misiniz? Teşekkürler.

Geri
Yukarı