Direksiyon sınavında değişik komisyon üyelerinin denk gelmesi

Recep34

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize iyi günler aranızda yeniyim, 18 yaşındayım. Dün 2. kez direksiyon sınavından kaldım. Dün direksiyon sınavına 2 tane değişik komisyon üyeleri denk geldi, biri kadındı biri erkekti. Benimle resmen dalga geçip bana gülüyorlardı.

Mesela ben arabanın gösterge panelinde çıkan mavi anahtar işaretini motor soğutma suyu azaldı diye sandım, öyle dedim diye bana güldüler. Sonra ben arabanın parçalarını tanıtırken antifriz suyu ile motor soğutma suyunun yerini karıştırdım diye yine bana güldüler. Sonra ben araba kullanırken kadın komisyon hocası bana sen küçükken hiç akülü araba kullandın mı dedi, hayır hocam dedim, sonra ona da güldüler. Bir de o kadın hoca bana sen hiç çocukken çarpışan arabaya bindin mi, bak bu araba çarpışan arabaya benzemez deyip bana güldü.

Affedersiniz ama dün resmen bana küçük çocuk muamelesi yapıyorlardı. Dün çok üzüldüm sinirden ağlamıştım. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes annesinin karnında öğrenmiyor ama öotorda sorulacak parçalar belli ezberlemesi de zor olmasa gerek heyacan yapmış olabilirsin ama 2 ci girişte bunları aşman gerekti , mesale mavi işareti sorduklarında bilmiyorum benim için önemli olanlar motor çalıştıktan sonra yananlar deseydin gülemezlerdi :)

Nasıl güldüler? Hunharca mi yoksa basit bir gülümseme mi?
Sınavdan neden kaldın? Soruları bilemediğin için mi bıraktılar yoksa parkuru mu yapamadın?

Zaten mavi kodlu iki hata yapmışsınız üstüne stresli olduğunuz buradan bile anlaşılıyor. Komisyon sizinle dalga da geçer, koltuğunuza da vurur yanınızda müzikte dinlerler sohbet ederler örneğin benim sınavımda yarım saat bana işimle ilgili sorular sormuşlardı. Bunu gerçek trafik ortamında nasıl olacağınızı anlamak için yapıyorlar. Bu kadar alıngan olmak yerine neden 2 defa sınavdan kaldım diye düşünmenizi öneririm.

Geri
Yukarı