Direkt E-SIM olarak hat çıkarılabilir mi?

• Konuyu başlatan T.t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 184

T.t

Hectopat
E-SIM hat çıkarmam gerekiyor. Bayiye gitsem direk E-SIM olarak hat çıkarabiliyor muyum? Bir de şu an da Hat çıkarma ücreti ne kadar bilginiz var mı?

Kast ettiğiniz şeyi yanlış anlamadıysam oluyor. Normal sim çıkarma işlemine (faturasız) geçen gün 700 verdim. E sim çok farklı bir dünya orada nasıl işliyor bilemiyorum. En sağlıklısı bayiye gidip sormanız.

Turkcell Maya uygulaması ile sizin adınıza SIM kart açarken QR kod oluşturarak kimliğiniz adına yeni bir numara ile eSIM oluşturulabiliyor fakat prosedürü bilen çok az kişi olduğu için öncelikle size normal SIM vermek zorunda kalabilirler. Her operatör aynı çalışmıyor.

@atar1993 Hocam Vodafone ile Turkcell arasındayım. Hangisi alınır? E-SIM kullanacağım sadece.

Turkcell dışında diğer operatörlerden bayağı canım yandığı için sadece Turkcell tercih ediyorum. Parayı fazlasıyla sömürüyor fakat Turkcell'de 1 kere bile olsa hatla ilgili sorun yaşamadım. eSIM entegrasyonu konusunda tüm operatörler aynı çalışır fakat şebeke mevzusunda Turkcell tercihim. Bu arada yurt dışı cihazı aldıysanız eSIM başa bela oluyor. Yurt dışı cihazınıza eSIM işlemi yapacaksanız hiç bulaşmayın.

Turkcell dışında diğer operatörlerden bayağı canım yandığı için sadece Turkcell tercih ediyorum. Parayı fazlasıyla sömürüyor fakat Turkcell'de 1 kere bile olsa hatla ilgili sorun yaşamadım. ESIM entegrasyonu konusunda tüm operatörler aynı çalışır fakat şebeke mevzusunda Turkcell tercihim. Bu arada yurt dışı cihazı aldıysanız eSIM başa bela oluyor. Yurt dışı cihazınıza eSIM işlemi yapacaksanız hiç bulaşmayın.
Ne gibi bir sıkıntı oluyor ben o şekilde e sim düşünüyordum?

@atar1993 Hocam yurt dışı ama kayıtlı cihaz(Server). Normalde Nano SIM kullanıyordum kapandı. Aldığım yere gittim. Adam dedi E-SIM kayıtli ona geç mecbur ona geçeceğim.

Geri
Yukarı