Direnç bandı kullanmak mantıklı mı?

Estar Abi

Centipat
Merhabalar, ev ortamında çalışmak için bir şeyler bakınırken direnç bantlarına denk geldim. Fena değiller, en azından fazla yer kaplamazlar ama efektif şekilde ağırlık çalışabilir miyim sizce bunlarla? Spor salonuna gitmekten pek haz etmiyorum asosyallik var bende. Evi de günde 1 saat için spor salonuna çevireyim istemiyorum.

En makul direnç bandı geldi, tecrübe edenler tecrübelerini aktarırsa çok makbule geçer. Ya da ağırlık çalışmak için daha iyi bir şey önerirseniz de seve seve dikkate almak isterim. Teşekkürler.

Merhabalar, ev ortamında çalışmak için bir şeyler bakınırken direnç bantlarına denk geldim. Fena değiller, en azından fazla yer kaplamazlar ama efektif şekilde ağırlık çalışabilir miyim sizce bunlarla? Spor salonuna gitmekten pek haz etmiyorum asosyallik var bende. Evi de günde 1 saat için spor salonuna çevireyim istemiyorum.

En makul direnç bandı geldi, tecrübe edenler tecrübelerini aktarırsa çok makbule geçer. Ya da ağırlık çalışmak için daha iyi bir şey önerirseniz de seve seve dikkate almak isterim. Teşekkürler.
Asosyal isen spor salonuna gitmen daha iyi olur, hem sosyalleşirsin hem de daha hızlı gelişirsin, vücut bir süre sonra hareketlere ve ağırlıklara alışıyor ondan gelişim yavaşlıyor.

Asosyal isen spor salonuna gitmen daha iyi olur, hem sosyalleşirsin hem de daha hızlı gelişirsin, vücut bir süre sonra hareketlere ve ağırlıklara alışıyor ondan gelişim yavaşlıyor.
Hocam haklısınız da yoğunum şu dönem. Sedanter yaşıyorum. :D sosyalleşmekle alakalı sorunum yok. Vaktim olmuyor. Yoksa spor salonu tercih ederim de hazır evdeyken boş durmayım dedim. Beslenme düzenini falan değiştirdim. Biraz da hareket ekleyeyim istiyorum. Yürüyüş vs de olabilir tabi de direkt ağırlık odaklı çalışayım istiyorum. Kilo verirken kas kazanayım. Vs.

İlk başta idare etse de olur şöyle 6 ay 1 sene falan. O aralarda salona devam etmeyi planlıyorum zaten.

Ben kullanıyorum. Bendeki 3 farklı sertlikte. Her zaman salona gidemiyorum. O zamanlarda evde direnç bandıyla çalışıyorum.
İş görür o halde. Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı