Direnç bandı tavsiyesi

Emolex

Centipat
Daha fazla  
Diz bağlarımı güçlendirmem gerekiyor. Bunun için direnç bandıyla antrenman yapmayı planlıyorum. Farklı KG seçimleri var. Kaç KG almak mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu var. Karın kası için kullanmıştım 2020`de falan herhalde ve güzeldi. Hala duruyor ve hiçbir şey olmadı hala iyi. Sadece çok toz alıyor o yüzden yere falan koyarsan ya da dışarda bekletirsen çok tozlu oluyor ve çıkmıyor toz. O yüzden bir poşette falan bekletmen lazım.

Ha birde baya esniyor. İlk geldiğinde aşırı şekilde çekmiştim hiçbir şey olmamıştı. Yani arabaya bağlayıp çekmediğin sürece kopmaz ki araba bile zor kopartır.

16 yaşındayım.

Bende bu var. Karın kası için kullanmıştım 2020`de falan herhalde ve güzeldi. Hala duruyor ve hiçbir şey olmadı hala iyi. Sadece çok toz alıyor o yüzden yere falan koyarsan ya da dışarda bekletirsen çok tozlu oluyor ve çıkmıyor toz. O yüzden bir poşette falan bekletmen lazım.

Ha birde baya esniyor. İlk geldiğinde aşırı şekilde çekmiştim hiçbir şey olmamıştı. Yani arabaya bağlayıp çekmediğin sürece kopmaz ki araba bile zor kopartır.
Boyu ne kadar ben diz çalıştıracağım.

Rahat çalışıyorsun sıkıntı değil. Esneyecek zaten boyu çekince direk. Boyunun tam önemli olduğunu zannetmiyorum. Esneyince boyunun uzaması lazım sadece bayağı bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı