Çözüldü Dirsek ile kol arasına dövme yaptırmak ileride sorun oluşturur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VolkanG

Hectopat
Merhaba. Uçak Gövde-Motor Bakımı bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Dirseğimle elim arasındaki iç koluma dövme yaptırdım. İlerde meslek hayatımda bu dövme bir sorun oluşturur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Şimdilik gerek yok, çünkü kural dışı değil. Eğer olursa dedim. İş başvurusunda bu belirtilir zaten...
Şu anlık kurallarla çoğu havayolu şirketinin tekniğinde dövme sıkıntı değil. Ama adamın keyfi çatar, der ki görünen yerlerde dövmeli adam istemiyoruz. Mülakatta çizerler direkt adını. Bu sebeple ben dövme yaptıracak olsam bile işe girip kadromu garantilemeden yaptırmazdım.

İlerde yurt dışı düşünüyorsan yurt dışı şirketlerinin de dikkat ettiğini/edeceğini belirteyim.

Şu anlık kurallarla çoğu havayolu şirketinin tekniğinde dövme sıkıntı değil. Ama adamın keyfi çatar, der ki görünen yerlerde dövmeli adam istemiyoruz. Mülakatta çizerler direkt adını. Bu sebeple ben dövme yaptıracak olsam bile işe girip kadromu garantilemeden yaptırmazdım.

İlerde yurt dışı düşünüyorsan yurt dışı şirketlerinin de dikkat ettiğini/edeceğini belirteyim.
Yani sildirmem mi lazım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı