Dirsekten ses gelmesi

Ysrex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba hayatımda hiç doğru duzgun spor yapmadım zayıf birisiyim kaza geçirdim kollarım kırıldı şimdi problem yok. Neyse şimdi spora başladım kolumu katlarken dirseğimden ses geliyor sanki bir şey yer değiştiriyor acayip rahatsız ediyor ve bir şey kaldırırken eşit kalkmıyor 2 kolumda var bu sorun sizce zamanla düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hayatımda hiç doğru duzgun spor yapmadım zayıf birisiyim kaza geçirdim kollarım kırıldı şimdi problem yok. Neyse şimdi spora başladım kolumu katlarken dirseğimden ses geliyor sanki bir şey yer değiştiriyor acayip rahatsız ediyor ve bir şey kaldırırken eşit kalkmıyor 2 kolumda var bu sorun sizce zamanla düzelir mi?
Öncelikle geçmiş olsun, Allah şifa versin. Kırık oluştuğu zaman uzun süre hareketsiz kaldığı için o bölgedeki kaslar inanılmaz derecede eriyor ve toparlanması zaman alabiliyor. Kolundaki kaslar eşit oranda gelişmemiş olabilir düzenli olarak esnetme ve ağırlık kaldırma hareketlerini yapmanı tavsiye ederim. Ama bunlardan önce bir ortopedi bölümünden randevu almanı ve oradan alacağın sonuç ile hareket etmen daha doğru olur.

Geri
Yukarı