Dirt Rally 2.0 GOTY Edition alınır mı?

Rally oyunlarını seviyorsanız bu fiyata kaçırılmaz. Oyunun tek eksisi çok yer kaplaması. Alan sorununuz yoksa alın gitsin.

Çok fazlaymış. Depolaması gözümden kaçmış. Benim tek SSD var o da 250 GB. Forza 5 zaten dolduruyor tamamen.
Belki SSD alırım.
Bu arada oyunun mekanikleri nasıl?

Çok fazlaymış. Depolaması gözümden kaçmış. Benim tek SSD var o da 250 GB. Forza 5 zaten dolduruyor tamamen.
Belki SSD alırım.
Bu arada oyunun mekanikleri nasıl?
Çok başarılı. Direksiyon setin varsa özellikle, kesin al mekanikleri dibine kadar hissediyorsun. Gamepad de aynı şekilde güzel bir his verir ama klavyelik oyun değil gibi. (Ya da ben klavye ile oynayamadım diyelim).

Çok başarılı. Direksiyon setin varsa özellikle, kesin al mekanikleri dibine kadar hissediyorsun. Gamepad de aynı şekilde güzel bir his verir ama klavyelik oyun değil gibi. (ya da ben klavye ile oynayamadım diyelim).

Hocam yüzüme vurmayın şu direksiyon setini. 3500 TL'ye düşmüştü G29, almadım. Artmaz dedim. 9K şu an fiyatı :(

Hocam yüzüme vurmayın şu direksiyon setini. 3500 TL'ye düşmüştü G29, almadım. Artmaz dedim. 9K şu an fiyatı :(
Her ne kadar enflasyon çok fazla artmış olsa da gelirler de arttı sayılır. 9k'ya ulaşmak çok zor değil bence günümüzde. Para biriktirip (ya da bir işte çalışıp) bir direksiyon seti almanı şiddetle öneririm.

Her ne kadar enflasyon çok fazla artmış olsa da gelirler de arttı sayılır. 9K'ya ulaşmak çok zor değil bence günümüzde. Para biriktirip (ya da bir işte çalışıp) bir direksiyon seti almanı şiddetle öneririm.

Duramadım sistemi yine yükseltiyorum ve elimde ki bütün para bitti. Ne güzel B450M S2H ve 2x16 RAM vardı gittim sattım. Şimdi tüm paramla ROG stix B550F Gaming anakart aldım. Bugün gelecek. 2 gün sonra da RAM gelecek. Böyle dediniz aldığıma bir tık pişman ettiniz. Ama içimden öyle bir şeyi 9K'ya almak gelmiyor. İndirim olursa bir şekilde alırım. 2 ay önce, ben tam GTX 1050'den 6700 XT'ye geçiş yaptığım gün, tam o gün 5000 TL'ye düşmüş g29..
Görsem GTX 1050 de kalırdım gider G29 alırdım...

Yeni konular

Geri
Yukarı