Çözüldü Dirt Rally Save dosyası nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam üzerinden Dirt Rally indirdim fakat para ile uğraşmak istemiyorum bu yüzden bir Save dosyası kurmaya karar verdim fakat Save dosyasını bulamadım ve pek çok video izledim ama adamlarda ki dosyalar bende yok aranızda bilen biri var mı?

Not: Steam ve oyun D diskinde kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\<kullanıcınumarası>\310560
Bu kısımdaki klasör sizin save alınan dosyanız. Buraya attığınız save dosyaları oyununuzu değiştirebilir.
Oyunda Cloud Save vardır. Örneğin size kendi hesabımı versem bendeki ilerlemeleri almış olursunuz. Save dosyası Steam'deki oyunlarda zaten olmuyor genelde. Dirt Rally'de kolaylıkla para kasabilirsiniz aslında. Kariyer modunda amacınız bir sonraki klasmana çıkmak olsun Master klasmanında yapacağınız bir kaç track size yüz binler kazandırır.

Oyunda Cloud Save vardır. Örneğin size kendi hesabımı versem bendeki ilerlemeleri almış olursunuz. Save dosyası yok yani.

Evet bu şekilde olabilir fakat internette videolar var ve sitelerde oyun için birçok Save dosyası yayınlamış bunu anlamadım. Eğer Cloud şeklindeyse Save atılmıyor mu?

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\<kullanıcınumarası>\310560
Bu kısımdaki klasör sizin save alınan dosyanız. Buraya attığınız save dosyaları oyununuzu değiştirebilir.

Çözüm
Oyunu daha öncesinden oynuyorsanız Online girebiliriz. ACAT modla arkadaşımla bazen giriyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu daha öncesinden oynuyorsanız Online girebiliriz. Acat modla arkadaşımla bazen giriyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu daha önceden oynamadım direksiyon seti projem var onu tamamlayınca denemelik oyun indiriyorum, davet ettiğin için teşekkürler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı