Diş Ağrısı nasıl geçer?

382865

Hectopat
Merhaba, diş ağrım için randevu aldım fakat o zamana kadar nasıl dayanacağımı bilmiyorum. İnternet'te bayağı bir araştırdım Vemcaine sprey falan gördüm ekşisözlük'te bayağı övmüşler. Lakin bu reçete ile satılan bir şey mi yoksa reçetesiz satılan bir şey mi bilmiyorum. Bugün 14:00'da falan eczaneye gidip 4 - 5 kutu apranax fort satın alacağım ve şu spreyi de soracağım. Spreyi satmama gibi durum olmasına karşı bana alternatif çözümler de önerir misiniz? Lokal anestezi şeyleri vs. her türlü geçiren yöntemlerinizi bekliyorum.

Merhaba, diş ağrım için randevu aldım fakat o zamana kadar nasıl dayanacağımı bilmiyorum. İnternet'te bayağı bir araştırdım vemcaine sprey falan gördüm ekşisözlük'te bayağı övmüşler. Lakin bu reçete ile satılan bir şey mi yoksa reçetesiz satılan bir şey mi bilmiyorum. Bugün 14:00'da falan eczaneye gidip 4 - 5 kutu apranax fort satın alacağım ve şu spreyi de soracağım. Spreyi satmama gibi durum olmasına karşı bana alternatif çözümler de önerir misiniz? Lokal anestezi şeyleri vs. her türlü geçiren yöntemlerinizi bekliyorum.

Biraz geç oldu sanırım ama eğer hala diş ağrısı cekiyorsanız kesinlikle karamfil yağı öneririm anında ağrınıza son verir büyük ihtimal randevuya gitmiştirsiniz ama aklınızda bulunsun bire bir ağrı kesicidir ne kadar zararlı bilemiyorum veya zararı var mı onu da bilmiyorum kendi kullandığım yöntem icin yazmak istedim.

Geri
Yukarı