Diş dolgusu düştüğü nasıl anlaşılır?

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
2 adet amalgam dolgu yoldum yan yana. Doktor dedi ki sık dişini, bir şey yeme falan. Neyse, yolda giderden yumuşak birakaç şey vardı. Eve geldim. O taraf biraz amalgam olmuş. Peçeteyle temizledim. Düşmüş olabilir mi veya düştüğünü nasıl anlarım? Ağrı falan yok.

2 adet amalgam dolgu yoldum yan yana. Doktor dedi ki sık dişini, bir şey yeme falan. Neyse, yolda giderden yumuşak birakaç şey vardı. Eve geldim. O taraf biraz amalgam olmuş. Peçeteyle temizledim. Düşmüş olabilir mi veya düştüğünü nasıl anlarım? Ağrı falan yok.
dişleriyle çok sorun yaşamış bi insan olarak söyliyeyim sana dilini oraya götürdüğünde farklılık ya da ufak dahi bi farklılık varsa dolgun düşmüş ya da kırılmış olabilir 1 2 hafta süreden sonra orası ağrımaya başlayabilir en iyisi eğer farklılık hissediyosan görüntüde ve dilini değirdiğinde oraya eksik bi parça varmış gibi hissedersen doktora gitmen en iyisi

Dişleriyle çok sorun yaşamış bir insan olarak söyleyeyim sana dilini oraya götürdüğünde farklılık ya da ufak dahi bir farklılık varsa dolgun düşmüş ya da kırılmış olabilir 1 2 hafta süreden sonra orası ağrımaya başlayabilir en iyisi eğer farklılık hissediyorsan görüntüde ve dilini değirdiğinde oraya eksik bir parça varmış gibi hissedersen doktora gitmen en iyisi.

Uyuşuk olduğu için bir şey hissetmiyorum ama aynada tam gibi.
Düşer. Fark etmeden yutmadıysan ağzında hissedersin zaten.

Yemek yerken ağrırsa düşmüş demek olur mu?

Uyuşuk olduğu için bir şey hissetmiyorum ama aynada tam gibi.

Yemek yerken ağrırsa düşmüş demek olur mu?
Evet yani orada bir sıkıntı var demektirde şu an hemen bir şeye karar veremezsin o bölgeye iğne ile sinirleri uyuşturduğu için iğnenin girdiği bölgeler ağrıyabilir 1 2 gün sonra ağrı olursa gidersin tekrardan.

Geri
Yukarı