Diş hekimleri çalışıyor mu?

mutluay02

Decapat
Herkese hayırlı geceler. Malum corona virüs dönemindeyiz. Virüs ağız yolu ile çok çabuk bulaşıyor. 1 haftadır dişim çok kötü ağrıyor. Yatırmaz hale getirdi. Yemek falan yiyemiyorum. Mhrs randevu sistemine girince ise (yaş 1 ) kendime göre diş randevusu alamıyorum. Dişçiler pandemiden dolayı işlerini yapmıyor mu? Veya özel klinikler çalışıyor mu bir yol gösterin. Yakın zamanda giden var ise cevaplarsa sevinirim.

Herkese hayırlı geceler. Malum corona virüs dönemindeyiz. Virüs ağız yolu ile çok çabuk bulaşıyor. 1 haftadır dişim çok kötü ağrıyor. Yatırmaz hale getirdi. Yemek falan yiyemiyorum. Mhrs randevu sistemine girince ise (yaş 1 ) kendime göre diş randevusu alamıyorum. Dişçiler pandemiden dolayı işlerini yapmıyor mu? Veya özel klinikler çalışıyor mu bir yol gösterin. Yakın zamanda giden var ise cevaplarsa sevinirim.

Ben özel kliniğe gittim 1 hafta önce.

Abim devlette diş hekimi sana şöyle anlatayım. Şu an acil durumlar dışında diş çekimi, dolgu, kanal vs. yapımı yasak. Keyfi olarak dolgu yaptıramazsın mesela. Ancak ağrın olduğu için hekimin dolgu, kanal veya duruma göre çekim yapacaktır.
Randevu alamıyorsanız erken saatte gidin hastaneden sıra alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı