Diş plağı taksam eski haline döner mi?

johnsnow7

Femtopat
Daha fazla  
Diş telini çıkarttıktan sonra plak verdiler onu 2 3 hafta kullandım sonrasında kullanmadım hiç. Ön dişlerim ileri gelmiş sanki. Plağı taksam düzelir mi? Acayip moralim bozuk.

Diş telini çıkarttıktan sonra plak verdiler onu 2 3 hafta kullandım sonrasında kullanmadım hiç. Ön dişlerim ileri gelmiş sanki. Plağı taksam düzelir mi? Acayip moralim bozuk.
Düzelir dostum sıkıntı yok.Onu devamlı kullanman lazım.

Tamamdır. Zaten 2 3 gündür kullanıyorum sürekli. Bunun için doktoruma falan gitmeme gerek yok değil mi?
Yinede gidebilirsiniz hocam o daha detaylı bilgi verir.Ya da rutin kontrolde sorabilirsiniz.

Benim diş teli tedavim bittikten sonra adamlar ölçü aldı plağı vermediler. Ben başka doktara gittim dişlerimde kayma felan var mı diye hayır kayma yok sapasağlam dedi. Ama ne olur ne olmaz plak yaptır dedi. Kişiye göre değişir belki 2 ay sonra yamulur belki 1 yıl sonra dedi. Ama sen yine de yaptır eğer bir bozukluk fark edersen takarsın düzelir dedi. Benim içim de rahatladı.

Benim diş teli tedavim bittikten sonra adamlar ölçü aldı plağı vermediler. Ben başka doktara gittim dişlerimde kayma falan var mı diye hayır kayma yok sapasağlam dedi. Ama ne olur ne olmaz plak yaptır dedi. Kişiye göre değişir belki 2 ay sonra yamulur belki 1 yıl sonra dedi. Ama sen yine de yaptır eğer bir bozukluk fark edersen takarsın düzelir dedi. Benim içim de rahatladı.

Valla benim öndeki bir tane ileri kaymış biraz. Sınava gireceğim bu sene ona hazırlanıyorum. Resmen psikolojim bozuldu çalışamıyorum endişelenmekten dişlerimden dolayı.

Valla benim öndeki bir tane ileri kaymış biraz. Sınava gireceğim bu sene ona hazırlanıyorum. Resmen psikolojim bozuldu çalışamıyorum endişelenmekten dişlerimden dolayı.
Valla diş plağın varsa sıkıntı yapma eğer uzun süredir dişin kayık değilse çünkü tekrar diş teli takmam gerektiğini söyledi. Ama psikolojik olarak kayma var diye düşünebilirsin. Ben de öyleydim kaydı kesin diye düşünüyordum sonra doktor dedi bir şey yok. Ama sen yine de doktora görün.

Vallahi diş plağın varsa sıkıntı yapma eğer uzun süredir dişin kayık değilse çünkü tekrar diş teli takmam gerektiğini söyledi. Ama psikolojik olarak kayma var diye düşünebilirsin. Ben de öyleydim kaydı kesin diye düşünüyordum sonra doktor dedi bir şey yok. Ama sen yine de doktora görün.

Yok yok zaten yeni böyle hissettim kaydığını. Plağım da var evet. Yarın gideceğim doktoruma bir görüneceğim ve teşekkür ederim sana da rahatlattın beni biraz ahahahhahhs.

Geri
Yukarı